Najbardziej oczekiwane serialowe powroty jesieni 2019

Fot. AMC/Adult Swim/Netflix

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1. El Camino: Film Breaking Bad – premiera 11 października na Netfliksie

"Breaking Bad" wraca z filmem "El Camino" o dalszych losach Jessego Pinkmana, a to oznacza, że nie mogło być u nas innego numeru 1. Nawet jeśli nie jest to aż tak wyczekiwany powrót, jak np. film "Deadwood", który powstał po kilkunastu latach jako zakończenie pozbawionej godnego finału serialowej opowieści.

Bez filmu "Breaking Bad" moglibyśmy żyć, bo otwarte zakończenie historii Jessego miało dużo sensu i uroku. Ale nie zamierzamy narzekać, że po sześciu latach od finału jednego z najlepszych seriali w historii zobaczymy ciąg dalszy, a przynajmniej jakiś jego wyrywek. Znamy już Vince'a Gilligana i jego scenarzystów na tyle dobrze, by mieć pewność, że wiedzą, co robią, i że to nie jest skok na kasę.

Widok Chevroleta Jessego na rewelacyjnym plakacie sprawił, że już się nie możemy doczekać filmowej kontynuacji i oczywiście oglądamy całe "Breaking Bad" od nowa, zwracając szczególną uwagę na drogę, jaką przeszedł bohater grany przez Aarona Paula. Jesteśmy szalenie ciekawi, jak Gilligan chce zakończyć jego losy. Po tym wszystkim, co go spotkało, życzymy mu dużo szczęścia i świętego spokoju, ale w świecie "Breaking Bad" może być z tym różnie.

I tak naprawdę jest nam wszystko jedno, czy sprawdzą się plotki, że w jakiejś formie wróci niemal cała obsada, bo chcemy przede wszystkim więcej Jessego. Aaron Paul zagrał równie wielką rolę co Bryan Cranston. To świetna sprawa, że w końcu zabłyśnie na pierwszym planie – choćby tylko na dwie godziny. [Marta Wawrzyn]

Breaking Bad film

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA