Najbardziej oczekiwane serialowe powroty jesieni 2019

Fot. AMC/Adult Swim/Netflix

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

7. Wspaniała pani Maisel (sezon 3) – premiera 6 grudnia na Prime Video

"Wspaniałą panią Maisel" uwielbiamy na Serialowej od początku, a po finale 2. sezonu, który poprowadził sprawy w nieco mroczniejszym i jednocześnie niesamowicie ekscytującym kierunku, czekamy na nowe odcinki z jeszcze większą niecierpliwością niż wcześniej.

Midge bez namysłu dokonała wyboru. Wybrała siebie, wybrała karierę i życie, które mogą mieć tylko nieliczni, odrzucając miłość, stabilizację i wszystko to, co w tamtych czasach kobieta mieć "powinna". I jest tego w pełni świadoma – choć w momencie wyboru zareagowała bardzo instynktownie – ale czy to przeszkodzi jej cieszyć się swoim nowym życiem? Oczywiście, że nie!

Zwiastun zapowiada kolorową podróż po świecie i dalszy rozwój kariery błyskotliwej komiczki o niewyparzonym języku. Paryża ponownie nie odwiedzimy, ale będziemy razem z Midge w Miami, spotkamy też Sterlinga K. Browna w samolocie. To wszystko wygląda super, ale z wypowiedzi Amy Sherman-Palladino wynika, że serial będzie świadomy, jak wiele wyrzeczeń i wysiłku to wszystko oznacza dla Midge. W każdej komedii jest nutka tragedii – i liczę, że 3. sezon "Wspaniałej pani Maisel" podkreśli to jeszcze bardziej niż końcówka drugiego. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA