10 seriali, które warto teraz obejrzeć na Netfliksie

Fot. Channel 4/FX/AMC

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

The Kominsky Method

The Kominsky Method seriale netflix

"The Kominsky Method" (Fot. Netflix)

Zdobywca Złotych Globów dla najlepszego serialu komediowego i najlepszego aktora w serialu komediowym wraca z 2. sezonem 25 października. Jeśli ktoś jeszcze nie nadrobił 1. serii, polecamy naszych 10 powodów, by obejrzeć "The Kominsky Method". A do tego wykorzystujemy netfliksowy ranking, by jeszcze raz pochwalić serial, którego atuty nie kończą się na wybitnej obsadzie.

Trudno jednak nie zacząć zachwytów od tego, że w "The Kominsky Method" grają Michael Douglas i Alan Arkin. Pierwszy wciela się w Sandy'ego, nauczyciela aktorstwa, który doskonale sobie radzi, kiedy ma czegoś nauczyć adeptów zawodu, ale znacznie gorzej idzie mu we własnej karierze filmowej i w życiu prywatnym, zwłaszcza w relacji z dorosłą córką i w romansach. Sandy staje też wobec konieczności wspierania przyjaciela, Normana (Arkin), po śmierci jego żony.

"The Kominsky Method" to serial Chucka Lorre'a, nie mamy to jednak wielu żartów kojarzonych z jego tradycyjnymi sitcomami. To nie "Dwóch i pół" ze starszymi bohaterami, tylko mądra, kameralna historia o godzeniu się z wiekiem i odchodzeniem najbliższych, o mocy, jaka tkwi w przyjaźni, i o pracy nad sobą, którą lepiej podjąć późno niż wcale. Czekamy na nowe odcinki, w których pojawi się między innymi Jane Seymour (czyli słynna Doktor Quinn), a póki co zachęcamy do nadrobienia 1. sezonu. [Kamila Czaja]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA