Najlepsze serialowe występy aktorskie w 2019 roku

Fot. FX/Netflix/HBO

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Jharrel Jerome – Jak nas widzą

Złote Glonby

"Jak nas widzą" (Fot. Netflix)

Skromna i niestety trochę niedoceniona rola w netfliksowym miniserialu, który całkowicie przepadł podczas tegorocznego rozdania Złotych Globów. Wielka szkoda, bo Jharrel Jerome po mistrzowsku wciela się w zarówno młodszą, jak i starszą, doświadczoną przez koszmar, który przeszedł, wersję Koreya Wise'a. Chłopaka będącego w dużym stopniu twarzą "Jak nas widzą", które w całości jest bardzo trudną do przełknięcia historią.

Młody aktor do zagrania miał naprawdę dużo: od początkowego szoku Koreya, że coś takiego w ogóle mogło się przydarzyć, aż po jego rozgoryczenie, kiedy przechodził przez kolejne kręgi piekła, i wreszcie końcową próbę odbicia się od dna. Jerome do wszystkiego podszedł z ogromną wrażliwością i szczerością, tworząc okrutny portret mężczyzny dojrzewającego w taki sposób, w jaki zmusił go do tego głupi, brutalny system.

Dla mnie występ Jerome'a podnosi ocenę "Jak nas widzą" przynajmniej o jeden punkt (nie żeby i bez tego nie była wysoka). I cieszę, że przynajmniej państwo, którzy rozdają nagrody Emmy, byli co do tego zgodni, skoro na Złote Globy nie można było liczyć. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10