10 najlepszych odcinków "How I Met Your Mother"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1. "Slap Bet" (2x09)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)


Nikodem Pankowiak: Pamiętacie, że cała historia z zakładem Marshalla i Barneya zaczęła się dzięki Robin Sparkles? To właśnie w tym odcinku poznaliśmy dawne wcielenie Robin – nastoletniej gwiazdy kanadyjskiego popu z lat 90. (wyglądających na lata 80., bo do Kanady wszystko dociera z opóźnieniem).

Był Barney wyjaśniający, co znaczy "Oh moment", Marshall i Lily mówiący sobie wszystko oraz Ted, który absolutnie szanuje prywatność Robin i wcale nie chce poznać jej sekretu. Przez cały odcinek towarzyszyło nam pytanie "Czy Robin była aktorką porno, czy może po prostu ma męża?", a sam finał całej historii jest jednym z najbardziej zaskakujących i najzabawniejszych momentów w historii całego serialu. Tak, chyba spokojnie możemy nazwać "Slap Bet" najlepszym odcinkiem "How I Met Your Mother".

Marta Wawrzyn: Sprawa jest naprawdę prosta: "Slap Bet" dał nam dwie najzabawniejsze rzeczy, jakie były w "HIMYM", czyli "policzkowy zakład", który przez lata nie dał spokojnie żyć biednemu Barneyowi, i Robin Sparkles, która, jak się potem okazało, nagrała więcej takich hitów, jak "Let's Go to the Mall".

A do tego był świetnym odcinkiem sam w sobie, w końcu nie tylko przyjaciele Robin umierali z ciekawości, jaką tajemnicę ona ukrywa - my też. A kiedy już wszystko wyszło na jaw... kurcze, to było kompletne szaleństwo!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA