10 najlepszych odcinków "How I Met Your Mother"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

3. "The Naked Man" (4x09)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)


Nikodem Pankowiak: Nie musisz być inteligentny, zabawny, przystojny czy bogaty, żeby uwieść kobietę. Wystarczy element zaskoczenia, a czy może być coś bardziej zaskakującego, niż dopiero co poznany nagi facet w twoim salonie? I tylko Marshall uważa, że takie podejście to coś złego – aby był seks, musi być też miłość, co pozostali bohaterowie, na czele z Lily, szybko wybijają mu z głowy. Poszukiwania 50 powodów, by uprawiać seks to jeden z lepszych momentów tego odcinka i chyba całego sezonu, z którego nie pamiętam wiele więcej.

Choć i tak to wszystko przykrywają pozostali bohaterowie, sprawdzający, czy "The Naked Man" sprawdza się także w praktyce. Ku uciesze widzów, sprawdza się, choć nie we wszystkich przypadkach. Biedny Barney, tyle czasu spędził na rozmowie z Tedem, jaką pozycję przyjąć, by zaskoczyć kobietę, a skończył nago na ulicy…

Marta Wawrzyn: Zawsze się zastanawiałam, czy na mnie to by podziałało. Naprawdę! Co bym zrobiła, gdybym znalazła takiego "gołego geniusza" w swoim mieszkaniu. I nie wiem, wciąż niestety tego nie wiem. Może bym się zachowała tak jak Matka (ten element całej historii poznaliśmy dopiero w 200. odcinku), a może tak jak jej ówczesna współlokatorka. Nie mam pojęcia.

Ale wiem na pewno, że to jeden z najzabawniejszych pomysłów, jakie twórcy "HIMYM" kiedykolwiek mieli. I wierzę, że ten Mitch to naprawdę superbohater, w końcu jaki zwykły facet odważyłby się odstawić taki numer?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA