Hity tygodnia: "Gra o tron", "Shameless", "Veep", "Dolina Krzemowa", "Hannibal"

1 2 3 4 5 6 7

"Veep" (3x01 - "Some New Beginnings")

"Veep" (Fot. HBO)

"Veep" (Fot. HBO)


Nikodem Pankowiak: Jonah został zwolniony z pracy! Co było do przewidzenia, zawdzięcza to głównie swojej głupocie i zadufaniu, więc satysfakcja z tego powodu jest tym większa. Sceny z jego udziałem to jedne z lepszych momentów tego odcinka, ale perełek było dużo, dużo więcej.

Selina jest sfrustrowana jeszcze bardziej niż zwykle – tym razem dlatego, iż nie może ogłosić całemu światu, że za chwilę będzie ubiegać się o prezydenturę. W ramach kampanii przed ogłoszeniem kampanii promuje książkę swojego autorstwa (wersja oficjalna), zmusza się do uśmiechu i rozmawia ze zwykłymi ludźmi. A przecież wiemy, jak bardzo Selina nienawidzi ludzi…

Tymczasem reszta jej zespołu "bawi" się na weselu Mike’a, przy czym zabawa polega głównie na bezustannym gapieniu się w ekrany telefonów, a gdy te zostaną skonfiskowane – wyciąganiu kolejnych. Okazuje się jednak, że nawet para młoda nie jest w stanie się powstrzymać i również ulega pokusie. To było świetne wprowadzenie do kolejnego sezonu, to naprawdę może być najlepsza komedia tego roku.

1 2 3 4 5 6 7