Poznajcie 16 nowych seriali NBC [wideo i zdjęcia]

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Oprócz tego NBC zamówiło jeszcze cztery dramaty i cztery komedie, które pojawią się w midseason. Dramaty to serie limitowane:

"Emerald City" - młoda kobieta przypadkiem dostaje się do baśniowej krainy, pełnym wojowników, czarnej magii i ostrych wojen pomiędzy królestwami.

"Aquarius" - Sam Hodiak (David Duchovny) jest policjantem z Los Angeles, który ściga w latach 60. morderców z grupy Charlesa Mansona.

"A.D." - miniserial, który jest następcą "The Bible", opowiada o tym, co się stało po śmierci Chrystusa.

"Heroes Reborn" - 13-odcinkowa kontynuacja "Heroes" Tima Kringa.

Do tego dochodzą komedie:

"Mission Control" - Krysten Ritter ("Don’t Trust the B–– in Apartment 23") gra panią inżynier z NASA, która robi karierę w latach 60. Czyli w czasach, kiedy kobiety nie były astronautami, a co najwyżej żonami astronautów.

"Mr. Robinson" - Craig (Craig Robinson, "The Office") jest muzykiem rockowym, ale który wie co nieco o tym, jak uszczęśliwić tłumy, ale przede wszystkim musi zarabiać na życie. Zaczyna więc dorabiać jako nauczyciel."One Big Happy" - Lizzy (Elisha Cuthbert, "Happy Endings") i Luke (Nick Zano, "2 Broke Girls") są dobrymi przyjaciółmi od dziecka. Ona jest lesbijką, on heteroseksualnym facetem. Ponieważ żadne z nich nie może znaleźć miłości, postanawiają mieć razem dziecko. Problem pojawia się, kiedy Luke zakochuje się w innej kobiecie.

"Unbreakable Kimmy Schmidt" - Kimmy (Ellie Kemper, "The Office") przeżyła 15 lat w sekcie. Teraz zostaje uwolniona wraz z czterema innymi kobietami i próbuje rozpocząć zupełnie nowe życie w Nowym Jorku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
REKLAMA