Nasz top 15: Najlepsze sceny z "Sons of Anarchy"

1 2 3 4 5 6

SEZON 6


Śmierć Claya - odcinek "Huang Wu" (6x10)

Marcela Szych: Ech, co to były za emocje, takie, które zazwyczaj rezerwuje się na finał. Podstawowe uczucie, jakie towarzyszyło mi tej scenie i słowo jakim daje się je opisać to "SATYSFAKCJA". Clay wcześniej został wyrzucony z klubu, stał się słaby i bezsilny, ale to wciąż było mało. Kłamał, knuł i kombinował. Nie znosiłam go od momentu, kiedy w 1. sezonie wydał wyrok na Opiego. Byłam przekonana, że mu się upiecze, że Tig go wybroni, Juice wspomoże a Gemma ochroni własną piersią. W końcu jednak, temu dwulicowemu draniowi przyszło zapłacić za grzechy. Pozostaje żałować, że jego śmierć nie była powolna i bardziej bolesna.

Gemma zabija Tarę – odcinek "A Mother's Work" (6x13)

Nikodem Pankowiak: Cały finał 6. sezonu toczył się w dość spokojnym tempie, ale nieustannie towarzyszyło nam wrażenie, że coś wydarzyć się musi, w końcu to "Sons of Anarchy". I faktycznie, to, co wydarzyło się pod koniec, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Gemma, przekonana, że Tara poszła na układ z prokuraturą, zrobiła coś, co jej zdaniem musiało zostać zrobione – zabiła Tarę. Była to tym bardziej przygnębiająca śmierć, że w przeciwieństwie do większości planowych w tym serialu mordów, doszło do niej przez pomyłkę. O konsekwencjach tego wydarzenia wiemy doskonale – kłamstwa zaczęły się piętrzyć, aż wreszcie zbudowana z nich wieża Babel runęła.

Z 7. sezonu nie wybraliśmy ani jednej sceny, ale mamy za to mały bonus:

Plecy Jaxa w każdej scenie seksu!

Marcela Szych: Nikodem jakoś wzdrygnął się na wzmiankę o tym, że to scena mocno zapadająca w pamięć... A jednak! Nieważne. czy Jax kocha Tarę, pociesza się u Wendy, zdradza swoją ukochaną z burdelmamą albo gwiazdą porno, koi ból żałoby po utracie żony z przypadkową dziewczyną. W każdej z tych scen główną rolę grają plecy Jaxa, nawet wtedy nie przestaje być Synem.

plecy456

1 2 3 4 5 6
REKLAMA