Komedie: 25 najlepszych odcinków 2014 roku

"Brooklyn 9-9" (2x04 - "Halloween II")

"Brooklyn 9-9" (Fot. FOX)

"Brooklyn 9-9" (Fot. FOX)


Nikodem Pankowiak: To już drugi bardzo dobry halloweenowy odcinek, w którym mogliśmy obserwować starcie Jake’a i kapitana Holta. Bardzo dobrze, że tym razem to Holt wyszedł z tego starcia zwycięsko, bo tym samym Jake mógł nabrać jeszcze więcej respektu do swojego przełożonego, co z pewnością dobrze wpłynie na ich relację. Właśnie te 20 minut udowodniło, że "Brooklyn Nine-Nine" jako komedia nie ma sobie równych w telewizji ogólnodostępnej. W kolejnych tygodniach nie zawsze było już tak kolorowo, ale nadal mam ogromną wiarę w tę produkcję.

Marta Wawrzyn: Dla mnie "B99" to ostatecznie jednak sympatyczny średniak, ale odcinki halloweenowe po prostu kocham. Zemsta kapitana Holta za to, co zrobił mu Jake rok temu, rzeczywiście była słodka i po prostu prześmieszna. Muszę przyznać, że prawie do ostatniej chwili niczego nie podejrzewałam. No bo jak można podejrzewać tego wesołka, kapitana Holta, o coś takiego? Toż to była akcja rodem z "Ocean's Eleven"!

A na dodatek to właśnie w tym odcinku Gina rozłożyła mnie na łopatki nazwą swojej grupy tanecznej. Floorgasm, gdybyście nie pamiętali. "B99" ma naprawdę fajne momenty.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,