11 moich najlepszych odkryć aktorskich 2014 roku

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Aya Cash - "You're the Worst"


Aya Cash i Chris Geere są razem niesamowici jako cyniczna para z "You're the Worst", ale jeśli mam wybrać jedno z nich, zdecydowanie stawiam na Ayę. On jednak ma i większe doświadczenie, i łatwiejszą w moim mniemaniu rolę - sarkastycznego Brytyjczyka, którego uwielbiamy już za sam akcent. Ona do tej pory grała małe rólki i pojawiała się w pilotach, które nie dostawały zamówienia.

W "You're the Worst" rzeczywiście błyszczy jako ruda PR-ówka Gretchen, która boi się stałych związków bardziej niż większość facetów. Takie dziewczyny wciąż jeszcze rzadko goszczą na ekranach - serialowe bohaterki w większości uganiają się za miłością równie uparcie co Bridget Jones - tak rzadko, że na Serialowej odbyła się dyskusja, czy to, co pokazuje "You're the Worst", jest w ogóle wiarygodne psychologicznie. Czy tacy ludzie rzeczywiście istnieją. Dyskusja ta, pamiętam, zdumiała mnie strasznie, bo moje otoczenie składa się niemal wyłącznie z takich osób, jak ta dwójka.

I uważam, że i Aya Cash, i Chris Geere odwalili kawał dobrej roboty. Świetnie, że serial dostał zamówienie na 2. sezon, bo na tę dwójkę patrzy się z prawdziwą przyjemnością.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REKLAMA