Redakcja

Marta Wawrzyn - Naczelna Serialowej. Kiedyś pisała o polityce i biegała z mikrofonem po Sejmie, teraz zajmuje się już tylko serialami. Jej teksty można znaleźć na Onecie, naTemat, Newsweek.pl i nie tylko. Przyznaje, że gdyby nie "Mad Men", Serialowej by nie było, ale docenia też klasykę - od "Twin Peaks" po "Seinfelda" - i wszystko, co ma w sobie choć trochę świeżości. Ma słabość do dziwnych komedii, brytyjskiego akcentu i klimatów retro.

Mateusz Piesowicz - Miłośnik kultury, zwłaszcza audiowizualnej, z której różnymi formami bywa związany zawodowo. Zaczynał od miłości i nałogowego pisania o kinie, ale teraz trudno go oderwać od małego ekranu. Ceni wszystko, co odchodzi od schematu i eksperymentuje z formą lub treścią, w poszukiwaniu czego lubi zapuszczać się poza USA, w szczególności do Wielkiej Brytanii i Skandynawii. Nie sądził, że zobaczy coś równie dobrego jak "Mad Men", dopóki nie obejrzał "Fargo".

Kamila Czaja - Z wykształcenia człowiek od literatury. Naczelna dwutygodnika "artPAPIER". Jak akurat nie czyta i nie pisze o czytaniu, to ogląda seriale i pisze o oglądaniu seriali (chyba że leci film z Bogartem). Podobno najbardziej ceni ponure komedie, ale 10/10 mają u niej tylko "Przyjaciele", "Gilmore Girls" i "Battlestar Galactica", więc sprawa wymaga głębszej psychoanalizy.

Michał Kolanko - Dziennikarz zawodowo zajmujący się polską polityką. W wolnych chwilach ogląda seriale - polityczne i nie tylko. Od mrocznych produkcji HBO, jak "Długa noc", aż po "Stranger Things" Netfliksa. Woli "Star Treka" od "Gwiezdnych wojen", ma słabość do science fiction we wszystkich postaciach, amerykańskiej polityki oraz popkultury z przełomu lat 80. i 90.

Nikodem Pankowiak - Na Serialowej, jak i poza nią, zajmuje się reklamą. Wielki, ale dość krytyczny fan Woody'ego Allena. Uwielbia "Transparent", "Veep" czy "BoJacka Horsemana". Z fascynacją ogląda "Grę o tron", choć przez większość sezonu ziewa z nudów. Uwielbia Netfliksa, na którym próbuje oglądać wszystko, co się da - od "Chef's Table", przez "Lady Dynamite", po "DeGrassi".

Andrzej Mandel - Pisarz, wolny strzelec dziennikarski piszący głównie o sprawach konsumenckich, na co dzień office manager w Łodzi. Przygodę z serialami zaczynał od Remingtona Steele'a i "Star Trek: The Next Generation", w związku z czym pozostała mu miłość do procedurali i słabość do science fiction. Aktualnie zachwyca się "The Americans", a w nielicznych wolnych chwilach pisze drugą powieść.