Zwiastuny na dziś: "Grace and Frankie", "iZombie", "Salem", "Power", "Chirurdzy"

"iZombie" (Fot. CW)

"iZombie" (Fot. CW)

Dziś mamy dla Was zwiastuny nowych sezonów "Grace and Frankie", "Salem" i "Power", a także zapowiedź finału "iZombie" oraz fragment nowego odcinka "Chirurgów". Zapraszamy do oglądania!

"Grace and Frankie" - zwiastun 2. sezonu

"Salem" - zwiastun 3. sezonu

"Power" - zwiastun 3. sezonu

"iZombie" - zapowiedź dwóch finałowych odcinków: "Dead Beat" i "Salivation Army"

"Grey's Anatomy" - fragment odcinka "I Wear the Face"

 • Kama

  Jak pisałam w innym temacie - obiecujący zwiastun "Grace and Frankie". To pewnie nie będzie nigdy nic powyżej dość tradycyjnego sitcomu ze świetną obsadą w wieku dla tv nietradycyjnym, ale mam wrażenie, że jakość żartu lepsza ("like a docent at a hairspray museum” :)). Plus Sam Waterson! Poza tym to kolejne radosne godziny czucia się jako ofiara losu, bo moja kondycja teraz jest gorsza niż Fondy 2 lata przed 80 :)

  • Chloe

   Hahaha wyjęłaś mi to z ust o Fondzie, figura nastolatki. Zgadzam się, fajnie się prezentuje, nie jest to nic o czym będziemy myśleć tygodniami, ale jeden-dwa całkiem fajne wieczory, wino pasuje idealnie:)

   • Kama

    W 1 sezonie jest taka scena, jak Fonda myje stopy w umywalce. Nie mogłam się skupić na dialogach, bo sobie próbowałam wyobrazić, jak sama próbowałabym podnieść nogę tak wysoko. Szpital murowany.

    A w komentarzu wyżej napisałam Sam Waterson, a myślałam Sam Elliot :) Watersona i Sheena lubię, ale akurat w tym serialu byli mężowie to najsłabsze ogniwo.

 • Dede

  Czekam na Power. Oby niezle zamieszali :)