6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"New Girl" (Fot. FOX)

0

Schmidt z "New Girl" nie zagłosuje na Donalda Trumpa. Serialowa Robin chce zagrać w spin-offie "Żony idealnej". Kevin Smith obiecuje dużo akcji w swoim nowym odcinku "Flasha". A oprócz tego "Crazy Ex-Girlfriend", "Agenci T.A.R.C.Z.Y." i nie tylko.

1. Schmidt z "New Girl" nie zagłosuje na Donalda Trumpa. Schmidt jest Republikaninem i jest z tego dumny, ale nie zobaczymy go, jak głosuje na Trumpa. A ponieważ Hillary Clinton też mu nie odpowiada, w tym roku będzie udawał, że nie ma wyborów. To nie koniec polityki w "New Girl" - Jess i Cece będą wspierać Hillary.

newgirl-ep602_sc7-rm_00480

2. Kevin Smith obiecuje dużo akcji w swoim nowym odcinku "Flasha". Kevin Smith wyreżyseruje jeden z odcinków 3. sezonu "Flasha". Scenariusz już przeczytał i obiecuje, że będzie znacznie więcej akcji niż w jego poprzednim odcinku.

3. Jess Weixler chce zagrać w spin-offie "Żony idealnej". Jess Weixler, czyli zgubiona gdzieś serialowa Robin z "Żony idealnej", mówi, że bardzo chętnie zagrałaby w spin-offie, gdyby pojawiła się taka propozycja. To samo powiedziała Carrie Preston, serialowa Elsbeth.

4. "Crazy Ex-Girlfriend" będzie mieć nową czołówkę. "Crazy Ex-Girlfriend" w 2. sezonie będzie mieć zupełnie nową czołówkę, która będzie bardziej aktualna i będzie oczywiście zawierać kolejną piosenkę związaną z fabułą.

5. Kolejna komedia Stephena Falka w FX. Stephen Falk ("You're the Worst") i Eva Anderson stworzą serial komediowy "Radicalocity", opowiadający o youtuberach.

6. Gabriel Luna jako Ghost Rider w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Zdjęcie pojawiło się w "EW", a grający Ghost Ridera aktor zapewnia, że zobaczymy go też na ekranie z płonącą czaszką.

GABRIEL LUNA