Supergirl spotyka ekipy z seriali "Arrow", "Flash" i "Legends of Tomorrow". Zwiastun crossovera

Fot. CW

0

Wszyscy superbohaterowie z seriali CW pod koniec listopada będą mieli okazję zapoznać się ze sobą. Zobaczcie zapowiedź crossovera, w której Supergirl przedstawia się Oliverowi Queenowi i nie tylko.

28 listopada CW rozpocznie emisję trwającego cztery dni crossovera, w który spotkają się bohaterowie seriali "Arrow", "Flash", "Supergirl" i "Legends of Tomorrow". W starciu, które stacja promuje pod hasłem "Heroes v. Aliens", dobrze nam znani superbohaterowie połączą siły przeciwko grupie kosmitów o nazwie Dominators. Crossover będzie bazować na serii DC Comics z lat 80. pt. "Invasion!". Pierwszą jego zapowiedź możecie zobaczyć poniżej, ale na tym nie koniec...

Na tym nie koniec, bo superbohaterowie CW zdążyli się już także pojawić w magazynie "Entertainment Weekly", gdzie pozowali do specjalnej sesji zdjęciowej.

Na EW.com opublikowano foty z tej sesji oraz kilka zdjęć z samego crossovera, na których widzimy Stephena Amella jako Olivera Queena, Granta Gustina jako Flasha, Melissę Benoist w roli Supergirl, Caity Lotz jako White Cannary, Brandona Routha jako Atoma - i nie tylko. Po raz pierwszy pojawia się tu także Obywatel Steel w nowym kostiumie.

Invasion

Invasion

dc_10-gaming_0718_v3.JPG

dc_02-cover2_0105_v3.JPG

Invasion!

Invasion!

cw10

cw07

cw06

dc_09-cover9_0550_v2.JPG

  • zuzior

    większość tych zdjęć jest fatalna, chodzi mi o te na których jest flash, s-girl i GA.