Serial o superbohaterach, jakiego jeszcze nie było. Zwiastun "Powerless" - nowej komedii NBC

"Powerless" (Fot. NBC)

0

Kiedy superbohaterowie narobią zamieszania, ratując świat, ktoś musi po nich posprzątać. Zobaczcie zwiastun nowego serialu komediowego NBC i DC Comics.

Komedię "Powerless" zapowiadano już od maja, ale dopiero teraz NBC zdecydowało się pokazać pierwszy zwiastun. Serial, który NBC tworzy razem z DC Comics, opowiadać będzie o grupie pracowników firmy ubezpieczeniowej Wayne Security, mających dość nietypowe zajęcie. To ludzie zajmujący się zawodowo sprzątaniem miasta po superbohaterach, którzy podczas ratowania świata zwykle dokonują też zwykle przypadkiem paru zniszczeń.

W serialu grają Vanessa Hudgens, Danny Pudi, Alan Tudyk i Ron Funches. Odcinek pilotowy napisał Ben Queen, który jest pomysłodawcą serialu i do sierpnia był także jego showrunnerem. Premiera zaplanowana została na 2 lutego.

  • Shakuahi

    O, a mi niedawno się przypomniało, że taki serial zapowiadali, ale uznałam, że przez ten wyszedł, nie narobił hałasu i został anulowany.

  • Martini

    Trzeba przebić ten balon nadętych superbohaterskich seriali, ale nie mogą tego robić sami ich twórcy...

  • Kama

    Czekam na ten serial, chociaż akurat trailer średni. No ale pomysł brzmi dobrze, aktorzy fajni, a NBC ma dobrą passę (jedyne broadcastowe sitcomy, które teraz oglądam, to "The Good Place" i "Superstore" - oba wróciły styczniowo ze świetnymi odcinkami).