"American Crime Story" znalazło swoją Donatellę Versace. Nie Lady Gaga, tylko Penelope Cruz!

Penelope Cruz w filmie "Vicky Cristina Barcelona"

0

Kolejne znane nazwisko z wielkiego ekranu wkrótce pojawi się na małym. Penelope Cruz zagra w 3. sezonie "American Crime Story".

Ryan Murphy to telewizyjny twórca, który najwyraźniej jest w stanie namówić do współpracy każdą gwiazdę. Do jego imponującego panteonu dołączyła Penelope Cruz. Hiszpańska aktorka, która zdobyła Oscara za rolę w filmie "Vicky Cristina Barcelona", wcieli się Donatellę Versace, siostrę zamordowanego projektanta mody Gianniego Versace, w serialu "Versace: American Crime Story".

Tak, tak, dobrze widzicie - Ryan Murphy obsadza już 3. sezon "American Crime Story". A Penelope Cruz wcale nie jest pierwszą osobą w obsadzie - wiemy już, że Edgar Ramirez zagra Gianniego, a Darren Criss wcieli się w jego zabójcę, Andrew Cunanana. Seria oparta będzie na książce "Vulgar Favors" Maureen Orth.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Donatellę grać będzie Lady Gaga. Zaprzeczył im jednak sam Ryan Murphy, który wyjaśnił, że Gaga jest bardzo zajęta, bo nagrała nową płytę i rozpocznie tournee. Tymczasem taki serial jak "American Crime Story" wymaga obecności na planie przez około pięć miesięcy. Na dodatek w przypadku 3. sezonu w planach są zdjęcia w różnych miejscach świata. Dlatego w tym przypadku występ Gagi nie był możliwy.

Ekipa Ryana Murphy'ego pracuje teraz nad dwoma sezonami "American Crime Story" jednocześnie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zarówno "Katrinę", jak i "Versace" zobaczymy w 2018 roku.

  • Shakuahi

    A ja mam takie pytanie nie na temat - czy komuś z Was zdarzyło się, żeby na webowej aplikacji Netflixa zamiast kółka ładowania kręciło się zdjęcie człowieka? Jeśli tak, to wiecie czym to jest spowodowane? Pytałam na Netflixie, ale póki co nie otrzymałam odpowiedzi, a frapuje mnie to bardzo, bo kojarzę osobę ze zdjęcia. I znam zdjęcie. I nie ma mowy o tym, żeby zdjęcie pochodziło z mojego komputera (zapisane gdzieś w jego pamięci, czy coś), nie jest to też osoba, którą mam wśród znajomych na komunikatorach, bo się nie znamy, zdjęcie pamiętam, bo jest charakterystyczne. A no i nie jest też to osoba medialna, ot zwykły Kowalski, który jest znajomym znajomego, którego zdjęcie widziałam kilka lat temu i zapadło mi w pamięci i teraz te zdjęcie kręci się ilekroć oglądam serial. I nie daje mi to spokoju, bo wciąż zadaje sobie pytanie - why?

  • LuKe

    Ciekawe czy ją tylko ufarbują na tlenioną blondynkę, czy w grę będą wchodzić jakieś twarzowe charakteryzacje. A jeśli tak, to jak ustosunkuje się do nich sama zainteresowana. Uwielbiam Donatellę i jej personę. Uważam, że jest w swojej szpetocie zjawiskowa i nie piszę tego prześmiewczo. Nie obchodzą mnie produkcje Murphiego, ale na sezon o "Versace" chętnie się załapię.