Benedict Cumberbatch jako zrozpaczony ojciec w zwiastunie "Dziecka w czasie" od BBC

"The Child in Time" (Fot. BBC)

0

"Dziecko w czasie" to filmowa ekranizacja powieści Iana McEwana, którą szykuje BBC. Zobaczcie pierwszy zwiastun, a w nim Benedicta Cumberbatcha i Kelly Macdonald w rolach rodziców, którzy stracili córkę.

Czy czas leczy rany? Takie pytanie stawia pierwsza zapowiedź dramatu telewizyjnego "Dziecko w czasie" ("The Child in Time") opartego na powieści Iana McEwana z 1987 roku. Benedict Cumberbatch jest jednym z producentów, a także występuje w głównej roli jako Stephen Lewis, autor książek dla dzieci, którego spotyka największy koszmar każdego rodzica - jego córka znika w tajemniczych okolicznościach.

Wystarczyła chwila nieuwagi w supermarkecie, by poukładana rzeczywistość Stephena oraz jego żony Julie (Kelly Macdonald) rozsypała się w drobny mak. 90-minutowy film produkcji BBC skupi się na tym, jak tragedia zmieniła życie tej dwójki i odpowiedzi na pytanie, czy powrót do normalnego funkcjonowania po tak wielkiej stracie jest jeszcze w ogóle możliwy. W obsadzie są również Stephen Campbell Moore ("Our Zoo") oraz Saskia Reeves ("Luther"). Autorem scenariusza jest Stephen Butchard ("Upadek królestwa"), reżyseruje Julian Farino ("Gracze").