Stand-up, lata 50. i bohaterka jedyna w swoim rodzaju. Zwiastun i data premiery "The Marvelous Mrs. Maisel"

"The Marvelous Mrs. Maisel" (Fot. Amazon)

0

Nowy serial twórczyni "Gilmore Girls" to historia kobiety, której życie obrało zaskakujący kierunek. Zobaczcie pełny zwiastun "The Marvelous Mrs. Maisel" - premiera jeszcze tej jesieni.

Miriam 'Midge' Maisel (Rachel Brosnahan, znana z "House of Cards" i "Manhattanu) ma niewątpliwą smykałkę do rozśmieszania ludzi, a wdzięk, urok i sceniczna charyzma predestynują ją do czegoś więcej, niż tylko wygłoszenia toastu na własnym weselu. Ale po co jej to, w końcu ma wszystko, czego zawsze pragnęła - męża, dwójkę dzieci i mieszkanie na Manhattanie. Co jednak, gdy nagle jej idealne życie się posypie? Załamie się i schowa głowę w piasek? Nic z tego, Pani Maisel odkryje swój talent i weźmie szturmem nowojorską scenę komediową późnych lat 50.

Zwiastun "The Marvelous Mrs. Maisel" wyraźnie pokazuje, że dostaniemy historię pewnej siebie i wygadanej bohaterki, w której powinniśmy się zakochać od pierwszego wejrzenia. Czyli dokładnie to, czego należało się spodziewać po produkcji Amy Sherman-Palladino i jej męża, Daniela Palladino. Pilot serialu został pokazany już w marcu, po czym spotkał się z tak entuzjastycznym przyjęciem wśród widzów (w tym momencie średnia ocen użytkowników wynosi 4,9/5), że Amazon od razu zamówił 2 sezony.

Pierwszy zadebiutuje już 29 listopada, a oprócz Rachel Brosnahan w obsadzie są Michael Zegen ("Boardwalk Empire"), Tony Shalhoub ("Monk"), Marin Hinkle ("Two and a Half Men"), Max Casella ("The Sopranos") i Alex Borstein ("Getting On"). W gościnnych rolach pojawią się też Jane Lynch i Wallace Shawn. Poniżej zwiastun i plakat.

marvelousmrsmaisel-plakat