Caitlin FitzGerald została panną do wzięcia. "UnReal" wraca z 3. sezonem - zwiastun i data premiery

"UnReal" (Fot. Lifetime)

0

Małżonka Billa z "Masters of Sex" znów jest panną! Telewizja Lifetime wypuściła zwiastun 3. sezonu "UnReal" i podała datę powrotu serialu.

Trochę czasu już upłynęło, odkąd ostatnio widzieliśmy "UnReal", ale spokojnie, serial wraca. Telewizja Lifetime podała informację, że 3. sezon będzie mieć premierę 26 lutego. Miejsce kawalera do wzięcia zajmie tym razem panna - znana z "Masters of Sex" Caitlin FitzGerald.

Aktorka wcieli się w Serenę, inteligentną dziewczynę, która będzie sobie musiała poradzić nie tylko walczącymi o nią facetami, ale też z producentkami "Everlasting", Rachel Goldberg (Shiri Appleby) i Quinn King (Constance Zimmer). Zwiastun pokazuje, że te dwie zachowywać się będą dokładnie tak jak zawsze. A ponieważ szybko zorientują się, że mają do czynienia z mocniejszą przeciwniczką niż dotychczasowi kawalerzy, zapowiada się ciekawy sezon.

Panów, którzy będą zabiegać o względy Sereny, zagrają m.in. Bart Edwards ("Fantastic Beast"), Alex Hernandez ("Chicago Med"), Adam Demos ("Aboriginal Heart") i Alex Sparrow ("Dancing with the Stars"). Do obsady dołączą także Brandon Jay McLaren ("Ransom") jako psycholog, Kassandra Clementi ("Hatfields and McCoys") jako nowa dziewczyna Cheta, Chelsea Hobbs ("Girlfriends’ Guide to Divorce") jako asystentka i Jaime Callica ("Wayward Pines") jako tancerz, który spodoba się Jayowi.

  • olaosa

    w nowym sezonie niepokoi mnie wyższa niż zazwyczaj liczba mężczyzn, z którymi Rachel może uwikłać się w romantyczne relacje ;/ mam chociaż szczerą nadzieję, że Jeremy odejdzie w zapomnienie (gdzie jego miejsce).