Nowy serial twórcy "Six Feet Under" i zabójca, który został aktorem. Zwiastuny "Here and Now" i "Barry'ego"

"Here and Now" (Fot. HBO)

0

Bill Hader zadebiutuje wiosną w HBO w roli Barry'ego, płatnego zabójcy, który rozpoczyna nową karierę. Z kolei twórca "Six Feet Under" przedstawi nam nową rodzinę w serialu "Here and Now".

Jeśli tęsknicie za "Six Feet Under" i Alanem Ballem w telewizji, już w lutym 2018 HBO będzie mieć dla Was coś miłego. W składającym się z 10 odcinków serialu "Here and Now" Holly Hunter i Tim Robbins wcielą się w rodziców czwórki dzieci, z których trójka jest adoptowana i pochodzi z trzech różnych krajów: Somalii, Wietnamu i Kolumbii. Rodzina na pozór wydaje się idealna, ale w rzeczywistości sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana - jak to u Alana Balla.

Robbins zagra głowę rodziny, Grega, który jest profesorem filozofii, kwestionującym swoje życie, swój cel i cały świat, w którym żyje. Napięte relacje z żoną, Audrey (Hunter), tylko podsycają ten niepokój. W czwórkę dzieci wcielą się Jerrika Hinton ("Grey’s Anatomy"), Raymond Lee ("Mozart in the Jungle"), Daniel Zovatto ("Revenge") i Sosie Bacon ("Scream"). Każde z nich pochodzi z innego kraju, a na dodatek w pewnym momencie jedno z nich zacznie widzieć rzeczy, których inni nie widzą (cokolwiek by to nie znaczyło).

Z kolei "Barry" to serial komediowy, który zadebiutuje wiosną. Bill Hader ("Saturday Night Live") zagra tytułowego bohatera - byłego żołnierza Marines, a obecnie podrzędnego płatnego zabójcę z Midwestu, który wykonując zlecenie w Los Angeles, odkrywa pasję do aktorstwa. Samotny i niezadowolony z życia, trafia do miejsca, gdzie odkrywa grupę ludzi, która go akceptuje i daje mu nadzieję.

W serialu pojawią się Henry Winkler jako nauczyciel aktorstwa, Stephen Root jako facet, który daje Barry'emu zabójcze zlecenia, Sarah Goldberg jako aktorka teatralna z Los Angeles oraz Anthony Carrigan i Glenn Fleshler jako czeczeńscy gangsterzy. Bill Hader nie tylko gra główną rolę, ale także jest reżyserem i współautorem scenariusza (razem z Alekiem Bergiem, jednym z twórców "Doliny Krzemowej").