Tim Robbins i Holly Hunter w zapowiedziach "Tu i teraz" - nowego serialu HBO o wielokulturowej rodzinie

"Tu i teraz" (Fot. HBO)

0

Nowy serial Alana Balla, twórcy "Sześć stóp pod ziemią", startuje jutro w HBO. Poznajcie serialowych rodziców, granych przez Tima Robbinsa i Holly Hunter.

"Tu i teraz" to składający się z 10 odcinków nowy serial HBO, którego twórcą jest Alan Ball. Podobnie jak "Sześć stóp pod ziemią", to także opowieść o rodzinie, która jest nietypowa i typowa jednocześnie. Holly Hunter i Tim Robbins grają rodziców czwórki dzieci, z których trójka jest adoptowana i pochodzi z trzech różnych krajów: Somalii, Wietnamu i Kolumbii. Rodzina na pozór wydaje się idealna, ale w rzeczywistości ma wiele rys i pęknięć.

Robbins wciela się w postać głowy rodziny, Grega, który jest profesorem filozofii, kwestionującym swoje życie, swój cel i cały świat, w którym żyje. Napięte relacje z żoną, Audrey (Hunter), tylko podsycają ten niepokój. Czwórkę dzieci grają Jerrika Hinton ("Grey’s Anatomy"), Raymond Lee ("Mozart in the Jungle"), Daniel Zovatto ("Revenge") i Sosie Bacon ("Scream").

Serial "Tu i teraz" będzie emitowany od 12 lutego w kolejne poniedziałki o godz. 3:00 nad ranem i godz. 20:10 w HBO. Od rana w każdy poniedziałek nowe odcinki będą dostępne w serwisie HBO GO. Naszej przedpremierowej recenzji możecie się spodziewać dziś wieczorem.

  • Tomek

    Pierwsze recenzje różnych mediów amerykańskich bardzo krytyczne, niestety kolejny serial HBO im po prostu nie wyszedł.