6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0

Rozdano WGA Awards, "Opowieść podręcznej" i "Veep" wśród zwycięzców. Lauren Cohan negocjuje kontrakt na 9. sezon "The Walking Dead". Zupełnie inne "Fear the Walking Dead" w 4. sezonie. A oprócz tego "Terror", "Chirurdzy" i nie tylko.

1. Rozdano WGA Awards, "Opowieść podręcznej" i "Veep" wśród zwycięzców. Pełna lista zwycięzców nagród scenarzystów tutaj; znajdują się na niej m.in. "Opowieść podręcznej" (dwie nagrody), "Veep", "Wielkie kłamstewka", "Better Call Saul", "BoJack Horseman" i "Will & Grace".

2. Zupełnie inne "Fear the Walking Dead" w 4. sezonie. Robert Kirkman mówi, że w "Fear the Walking Dead" w 4. sezonie będzie zupełnie innym serialem niż do tej pory. I nie chodzi tylko o to, że świat tej produkcji spotka się ze światem "The Walking Dead".

3. Lauren Cohan negocjuje kontrakt na 9. sezon "The Walking Dead". Lauren Cohan nie opuszcza na razie "The Walking Dead", wręcz przeciwnie - aktorka jest w trakcie negocjacji kontraktu na 9. sezon i kolejne sezony. Czasu jest jeszcze dużo, bo zdjęcia do nowych odcinków "The Walking Dead" ruszają w maju.

4. NBC zamawia jeszcze jeden pilot serialu dramatycznego. NBC zamówiło pilot serialu "Suspicion", oparty na książce Josepha Findera. To Hitchcockowski thriller o tym, jak daleko może się posunąć człowiek, aby uratować ludzi, których kocha. Bohaterem będzie facet, który po wzięciu pożyczki u sąsiada milionera zostaje zmuszony do współpracy z FBI. Serial tworzy Jessica Goldberg ("The Path").

5. Nowy teaser serialu "Terror". Polska premiera 5 kwietnia w AMC.

6. Chirurdzy z Seattle spotykają strażaków. Ekipa nowego serialu ShondaLandu, "Station 19", pojawi się w "Chirurgach" 1 marca.

 • LuKe

  Zachwycający ten teaser "Terroru".

  • BMR

   Bo też zachwycający jest pierwowzór literacki- jak rozumiem, serial jest adaptacją książki Dana Simmonsa pod tym samym tytułem. Zresztą wydarzenia, które zainspirowały Dana Simmonsa- ekspedycja badawcza HMS Erebus i HMS Terror- składają się same w sobie na absolutnie niesamowitą historię, która aż prosiła się o opowiedzenie.
   "- Ono? - irytuje się Crozier. - Jedno ciało? Z powrotem na statku? - Komandor Terroru nic z tego nie rozumie. - Przed chwilą mówiłeś, że wrócili obaj, Strong i Evans.
   Teraz już nie tylko nos, ale cała twarz Irvinga jest biała jak śnieg.
   - Tak jest, komandorze. Albo przynajmniej połowa z nich. Kiedy podeszliśmy bliżej, to ciało oparte o rufę przewróciło się i... hm... rozpadło. Nie mamy pewności, ale wygląda na to, że od pasa w dół to Tommy Evans. Od pasa w górę Billy Strong." Dan Simmons, "Terror"

   • LuKe

    Tak czytałem, ale to, że książka jest dobra, nie znaczy, że serial taki będzie. Na serial czekam od jakichś dwóch lat, jak tylko pojawiły się jakieś pierwsze wzmianki o nim. Widziałem też inne zwiastuny, ale ten teaser jest wyjątkowo udany.

    • BMR

     Święta prawda. Też czekam na ten serial od bardzo dawna i nie ukrywam, że z niejaką obawą. Ale i niecierpliwością.