7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Madeleine Stowe w serialu "Zemsta" (Fot. ABC)

0

Lucy Davis będzie ciocią Hildą w serialu o Sabrinie. Madeleine Stowe zagra w pilocie "Mixtape". Nowa książka George'a R.R. Martina raczej nie pojawi się w tym roku. A oprócz tego "The Last O.G.", nowe piloty i nie tylko.

1. Lucy Davis będzie ciocią Hildą w serialu o Sabrinie. Znana z brytyjskiego "The Office" aktorka dostała stałą rolę cioci Hildy w nowym serialu o Sabrinie, nastoletniej czarownicy. Na razie jeszce nie obsadzono roli cioci Zeldy.

2. Madeleine Stowe w pilocie "Mixtape". Madeleine Stowe - Victoria z "Zemsty" - zagra jedną z głównych ról w pilocie serialu muzycznego "Mixtape" Joshui Safrana i telewizji FOX. Zobaczymy ją jako Margot, aktorkę, która dokładnie kontroluje, jak się prezentuje przed światem, ale tak naprawdę ją to wykańcza.

3. Zwiastun "The Last O.G." - nowego serialu Tracy'ego Morgana. Serial startuje 3 kwietnia, Morgan gra faceta, który wyszedł po 15 latach z więzienia i odkrywa, jak bardzo wszystko się zmieniło przez ten czas.

4. Duet twórców "Big Sick" pisze serial dla platformy Apple. Kumail Nanjiani i Emily V. Gordon tworzą antologię "Little America", która będzie opowiadać historie imigrantów żyjących w Ameryce.

5. Nowa książka George'a R.R. Martina raczej nie pojawi się w tym roku. Z najnowszych komentarzy pisarza na blogu wynika, że nie powinniśmy się spodziewać "Wichrów zimy" w 2018 roku.

6. Jeanine Mason w pilocie nowego "Roswell". Znana z "Chirurgów" Jeanine Mason dostała główną rolę w reboocie "Roswell". Jej postać będzie córką nieudokumentowanych imigrantów.

7. Janet Montgomery w serialu medycznym NBC. Janet Montgomery dostała główną rolę kobiecą w serialu, którego akcja będzie osadzona w szpitalu Bellevue.