Lista seriali, które pojawią się na Netfliksie w maju

"Unbreakable Kimmy Schmidt" (Fot. Netflix)

0

W maju na Netfliksie pojawią się nowe sezony "Unbreakable Kimmy Schmidt", "Dear White People", a także "Suits" czy "Faudy". Oto lista serialowych premier na nadchodzący miesiąc.

Majowe premiery Netfliksa to przede wszystkim 2. sezon "Dear White People", 4. sezon "Unbreakable Kimmy Schmidt" i duński serial "The Rain". Ponadto pojawi się 2. sezon izraelskiego serialu "Fauda" i pierwsza część 6. sezonu "Suits". A do tego "Łowcy trolli", "Bill Nye Saves the World" i nie tylko.

Co tydzień będą wypuszczane nowe odcinki "The 100", "Busted!" (game show, od 4 maja), "Supergirl", a także nowego talk show "The Break with Michelle Wolf" (od 27 maja). Pojawią się też aż dwa odcinki "Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać" z Tiną Fey (4 maja) i Howardem Sternem (31 maja). Oprócz tego spodziewajcie się finałów "Dynastii", "Riverdale", "Czarnej listy" i "Designated Survivor".

I na tym wciąż nie koniec, bo Netflix to także stand-upy (w tym miesiącu m.in. "John Mulaney: Kid Gorgeous Live at Radio City" i "Tig Notaro: Happy To Be Here") oraz filmy (m.in. "Atlas chmur", "Good Night and Good Luck", "Idy marcowe" oraz "Piękna i Bestia").

Oto lista premier serialowych Netfliksa zapowiedzianych na maj 2018:

2 maja
"Suits" (sezon 6A)

4 maja
"Dear White People" (sezon 2)
"The Rain" (sezon 1)

11 maja
"Bill Nye Saves the World" (sezo 3)
"Kto to był?" (sezon 1)

22 maja
"Mob Psycho 100" (sezon 1, anime)
"Terrace House: Opening New Doors" (część 2)

23 maja
"Wyjaśniamy" (sezon 1, serial dokumentalny)

24 maja
"Fauda" (sezon 2)

25 maja
"Łowcy trolli" (część 3)
"The Toys That Made Us" (sezon 2)

30 maja
"Unbreakable Kimmy Schmidt" (sezon 4)

 • Msyd

  Bardzo słabo :( Poza "The Rain" chyba na nic nie zerknę.

 • michax

  Poza "Safe" z Michaelem C. Hallem, którego na tej liście nie ma to z seriali nic mnie nie interesuje. I dobrze bo będzie czas na nadrobienie innych seriali z innych platform/stacji (ewentualnie klasyków albo tych co przegapiłem sezon/dwa sezony temu). Bardziej interesują mnie filmy jakie pojawią się w maju na Netflixie czyli "Cargo" z Martinem Freemanem i "Anon" Andrew Niccola z Clive Owenem i Amandą Seyfried.

  • Jan

   O właśnie, super że słabszy miesiąc, będzie czas na nadrobienie zaległości. Wiosna w pełni więc mniej czasu na seriale, a więcej na aktywny wypoczynek.

 • aniemowilam

  A kiedy 3 sezon Broadchurch? :(