12 najlepszych seriali kwietnia według czytelników Serialowej

"Westworld" (fot. HBO)

0

Policzyliśmy Wasze głosy na najlepsze seriale kwietnia i znów mamy całą dwunastkę. Tym razem lista wypakowana jest tytułami znanymi i głośnymi, od "Westworldu", przez "Legion", aż po "Opowieść podręcznej".

Wasza lista najlepszych seriali kwietnia jest długa i pełna popularnych seriali. W porównaniu do naszego redakcyjnego top 10 tym razem brakuje tylko jednego tytułu - "Barry'ego". Na naszej liście nie ma za to "Westworldu", więc można powiedzieć, że HBO wyszło na zero.

"Westworld" to Wasz numer jeden w kwietniu, a po piętach depczą mu "Homeland" i polski "Kruk" (który zaliczył spory awans), a także "Legion" z "Opowieścią podręcznej". Niżej mamy "Terror", "Atlantę", "The Americans", "The Good Fight" i debiutujący na liście "Trust". Stawkę zamykają "Killing Eve" i nieodżałowane "The Expanse", które telewizja Syfy skasowała w tym tygodniu.

Oto 12 najlepszych seriali kwietnia wg czytelników Serialowej.

1. "Westworld"
2-3. "Kruk. Szepty słychać po zmroku"
"Homeland"
4-5. "Legion"
"Opowieść podręcznej"
6. "Terror"
7-10. "Atlanta"
"The Americans"
"The Good Fight"
"Trust"
11. "Killing Eve"
12. "The Expanse"

 • J.sorel

  A dla mnie w tym roku i westworld i opowieść podręcznej lądują w kitach niestety

 • Hazel

  Namówiliście mnie na obejrzenie "Killing Eve", póki co po jednym odcinku jestem pewna, że nadrobię całość. Miejsce pierwsze na liście jakoś mnie nie zaskakuje.

  • wiesiaz

   Killing Eve też zaczęłam oglądać dzięki Serialowej. Nie jestem fanką Oh, natomiast Jodi Comer wcześniej bardzo mi się spodobała jako Biała księżniczka. Serial "obsesja Eve" przypadł mi do gustu bardzo.

 • elbondo

  Podoba mi się to zestawienie. Jedyne co bym zmienił, to zepchnął Kruka i Terror w dół listy, a w górę przesunął The Americans i Atlantę.

 • Damian Zawadzki

  The Good Fight - napiszecie o tym serialu coś na koniec sezonu ? :)