"Chilling Adventures of Sabrina" ma świetny plakat! Kiedy możemy spodziewać się premiery?

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

Nadchodzi "Chilling Adventures of Sabrina" - nowy serial twórcy "Riverdale". Netflix wypuścił stylowy plakat, na którym zmieściła się zarówno główna bohaterka, jak i jej kocur.

Czekacie na premierę "Chilling Adventures of Sabrina"? Możliwe, że będzie ona szybciej, niż myśleliśmy. Netflix wypuścił plakat nowego serialu, na którym w kontur twarzy tytułowej bohaterki sprytnie wpasowano jej kota, Salema. Znajdują się też na nim słowa "coming soon". Netflix nie żartuje z takimi rzeczami - "premiera wkrótce" prawdopodobnie oznacza, że nową Sabrinę poznamy już tej jesieni.

Serial, który oparty jest na komiksie pod dokładnie tym samym tytułem, ma już zamówienie od Netfliksa na dwa sezony, po 10 odcinków każdy. Poznamy w nich genezę i historię Sabriny Spellman, w której problemy dorastania będą mieszać się z horrorem, okultyzmem i czarami.

Znana z "Mad Men" Kiernan Shipka wcieli się w Sabrinę Spellman, a Ross Lynch w jej chłopaka Harveya Kinkle'a. Oprócz nich w serialu wystąpią Lucy Davis jako Hilda Spellman, Miranda Otto jako Zelda Spellman, Jaz Sinclair jako Rosalind, przyjaciółka Sabriny, Tati Gabrielle jako jej rywalka Prudence, Chance Perdomo jako jej kuzyn Ambrose, Bronson Pinchot jako George Hawthorne, Michelle Gomez jako Mary Wardell, a także Richard Coyle jako ojciec Blackwood, Najwyższy Kapłan Kościoła Nocy i dziekan Akademii Sztuk Nieznanych. Twórcą serialu jest Roberto Aguirre-Sacasa ("Riverdale").

Zdjęcia do "Chilling Adventures of Sabrina" trwają, ale już możecie zobaczyć, jak prezentują się Sabrina i Harvey na pierwszej wspólnej fotce.

chilling-adventures-of-sabrina-poster-full

  • LuKe

    Super! Ślinię się na ten serial :D I mam nadzieję, że będzie tak szybko, jak Marta przypuszcza. Wcześniej mowa była o zimie 2019, a ja sądziłem, że już w te wakacje się do niego dorwę. Jesienne wypośrodkowanie premiery to byłoby to.
    W jednym z wywiadów KJ Apa (Archie z Riverdale) wypowiedział słowa, parafrazuję - "Poczekajcie aż zobaczycie nowy projekt Roberto - Sabrinę - to będzie "sick show" :D Wyglądało to tak jakby KJ był na planie serialu, lub Roberto wtajemniczał swoją Riverdalowską obsadę w swój nowy serial, lub że chłopak widział nawet fragmenty produkcji.
    A opinię wypowiedział odnośnie pytania o crossover Sabriny i Riverdale. Dodał, że na razie nie ma takich planów, ale "nigdy nie mówi nigdy". Wspomniał też, że prawdopodobnie to obsada Riverdale prędzej zagościłaby w Sabrinie, niż na odwrót. i to zdanie z kolei daje do myślenia. Nie zdziwię się, jeśli Archie albo ktoś z ekipy Riverdale będzie mieć jakieś cameo w pierwszym sezonie Sabriny. Uważam, że byłoby to naprawdę świetne. To mógłby być nawet drugi plan, na którym widać ich niemal jako statystów. Myślę, też że fajnie by było gdyby np. Sabrina natknęła się w lesie na tajną schadzkę Jasona Blossoma z Polly. Albo gdyby to ona miała coś w spólnego z dziwną zakrwawioną sarenką, która "dała znak" Archiemu aby podążał za Jugiem, w jednym z odcinków.
    Tak czy siak - możliwości są ogromne. A Sabrina w odróżnieniu od Riverdale będzie moim zdaniem bardziej osadzona w konkretnym gatunku (horrorze), i że będzie równie zdystansowana i wystylizowana, co Riverdale. Nastawiam się na fajną rozrywkę i na coś czego nie dostarczył mi "Outcast", który pomimo potencjału okazał się strasznie sałbym show.