6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Empire" i "Transparent" dostały najwięcej nominacji do nagród TCA. Nowa maska w serialowym "Krzyku". Nowe twarze w obsadzie "Outlandera". A oprócz tego "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Girlfriends' Guide to Divorce" i "Gra o tron".

1. Nominacje do nagród TCA. Television Critics Association ogłosiło nominacje do swoich nagród. Najwięcej nominacji (po cztery) dostały "Empire" i "Transparent". Po trzy nominacje otrzymały "Jane the Virgin", "Mad Men" i "The Americans". Laureatów poznamy 8 sierpnia, pełną listę nominowanych znajdziecie tutaj.

2. Henry Simmons z awansem w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Henry Simmons został awansowany do stałej obsady "Agentów T.A.R.C.Z.Y.".

3. Nowa maska w serialowym "Krzyku". EW prezentuje maskę, którą będzie nosił morderca w serialowym "Krzyku". Jak widać, będzie ona dość mocno różnić się od filmowej.

356scream

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Gry o tron". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x09 - "The Dance Of Dragons".

5. Retta w obsadzie "Girlfriends' Guide to Divorce". Retta z "Parks and Recreation" pojawi się w 2. sezonie "Girlfriends' Guide to Divorce" w roli rywalki Abby (Lisa Edelstein) z nowej pracy.

6. Nowe osoby w obsadzie "Outlandera". Stanley Weber pojawi się w 2. sezonie "Outlandera" jako Hrabia de Saint-Germain. Z kolei Robert Cavanah wcieli się w Jareda Frasera, kuzyna Jamiego, który przygarnie jego i Claire pod swój dach.

REKLAMA