7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chasing Life" (Fot. ABC Family)

"Chasing Life" (Fot. ABC Family)

"Chasing Life" wraca już w lipcu. Jason Statham może pojawić się w "Daredevilu". "Chicago Med" z premierą na jesieni, "Heartbreaker" na razie wycofany. A oprócz tego "Z Archiwum X", "Suits", "Od zmierzchu do świtu", "The Walking Dead".

1. "Chasing Life" wraca już w lipcu. "Chasing Life" wróci miesiąc wcześniej niż zapowiadano - w poniedziałek 6 lipca.

2. Jason Statham może pojawić się w "Daredevilu". Jason Statham był widziany na spotkaniu z przedstawicielami Marvela. Serwis Latino Review spekuluje, że aktor może pojawić się w "Daredevilu" w roli czarnego charakteru, prawdopodobnie Bullseye'a. Na razie to jednak tylko plotki.

3. Corey Hawkins w "The Walking Dead". W "The Walking Dead" pojawi się Corey Hawkins w roli Heatha, ważnej postaci z komiksu. The Hollywood Reporter zaprezentował pierwsze zdjęcie.

twd2345

4. Zdjęcia z powrotu "Suits". Tutaj znajdziecie nowe zdjęcia obsady "Suits", a tutaj foty z odcinka 5x01 - "Denial".

5. Kontynuacja odcinka "Home" w nowym "Z Archiwum X"? TVLine donosi, że 2. odcinek nowego sezonu "Z Archiwum X" będzie nosił tytuł "Home Again", a napisze go i wyreżyseruje Glen Morgan, twórca odcinka "Home" z 4. sezonu. Odcinek był bardzo głośno komentowany, kiedy go wyemitowano w 1996 roku, bo był dziwny, pokręcony i wyraźnie inspirowany Davidem Lynchem. Po latach wspomina się go jako jeden z najlepszych odcinków typu monster of the week.

6. "Chicago Med" jesienią, "Heartbreaker" na razie wycofany. Z powodu drugiej ciąży Melissy George NBC wycofało z jesiennej ramówki nowy serial "Heartbreaker". Jego miejsce we wtorkowe wieczory zajmie "Chicago Med".

7. Plakat na 2. sezon "Od zmierzchu do świtu".

dusk3456

REKLAMA