8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Constantine" (Fot. NBC)

"Constantine" (Fot. NBC)

Koniec "Constantine'a", inne stacje go nie chcą. "Transparent" chciałby mieć w obsadzie Caitlyn Jenner. Pojawiły się nowe zdjęcia z "Fear The Walking Dead". A oprócz tego "Rectify", "Fuller House", "Hannibal" i inne.

1. Koniec "Constantine'a", inne stacje go nie chcą. "Constantine" został skasowany przez NBC, a potem zaczęło się szukanie dla niego nowego domu. To jednak już koniec - twórca serialu, Daniel Cerone, oficjalnie poinformował, że nie ma dobrych wiadomości. Żadna inna telewizja serialu nie przejmie.

2. Polskie HBO nie pokazało dokumentu o scjentologach. 3 czerwca w HBO2 miał być pokazany dokument "Droga do wyzwolenia. Scjentologia, Hollywood i pułapki wiary", ale nastąpiła zmiana w programie. Filmu nie tylko nie pokazano, ale jeszcze znikł on z HBO GO. Co się stało? No właśnie tego nie wiemy. Jak donoszą Wirtualne Media, oficjalne stanowisko HBO jest takie, że nastąpiła zmiana programowa, o której zadecydowały względy formalne.

3. Baner promujący 3. sezon "Rectify". Premiera w lipcu.

recit56

4. Michelle Tanner będzie w jakiś sposób obecna w "Fuller House". Bliźniaczki Olsen nie pojawią się w "Fuller House", ale Jodie Sweetin, serialowa Stephanie Tanner, mówi, że postać Michelle będzie obecna w serialu w jakiś sposób. Zdjęcia do spin-offa "Pełnej chaty" mają rozpocząć się już w lipcu.

5. Nowe zdjęcia obsady "Major Crimes". Galerię znajdziecie tutaj.

6. "Transparent" chce mieć w obsadzie Caitlyn Jenner. Caitlyn Jenner została zaproszona do odwiedzenia planu "Transparent". Twórczyni serialu, Jill Soloway, powiedziała, że chciałaby, aby Jenner pojawiła się w "Transparent".

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Hannibala". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 3x03 - "Secondo".

8. Zdjęcia z "Fear The Walking Dead". W EW pojawiło się kilka nowych fotek z "Fear The Walking Dead".

fear01

fear02

fear03

REKLAMA