7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

Brad Pitt zagra w filmie Netfliksa. Ruszają zdjęcia do nowych odcinków "Z Archiwum X". Serialowe córki Lauren Graham wreszcie się spotkały. A oprócz tego "Masters of Sex", "Ray Donovan" i nie tylko.

1. Brad Pitt w filmie Netfliksa. W 2016 roku na Netfliksie będzie można obejrzeć oryginalną produkcję "War Machine" z Bradem Pittem. Będzie to satyra na wojnę w Afganistanie. Film pojawi się też w niektórych kinach, ale premierę będzie miał w internecie.

2. Ekipa "Z Archiwum X" wróciła na plan w Vancouver. Dzisiaj ruszają zdjęcia do nowych odcinków "Z Archiwum X". Mulder i Scully już są na swoich miejscach, jeszcze więcej zdjęć z planu znajdziecie tutaj. Do obsady dołączyła Aliza Vellani, szczegółów jej roli nikt na razie nie zdradza.

3. Vanessa Lachey w "People Are Talking". Vanessa Lachey zastąpi Meaghan Rath w nowym sitcomie "People Are Talking".

4. Woskowa Laverne Cox pojawi się w Madame Tussauds'. Laverne Cox z "Orange Is the New Black" będzie pierwszą osobą po zmianie płci, której woskowa wersja stanie w słynnym muzeum.

5. Zdjęcia z powrotu "Raya Donovana". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 3x01 - "The Kalamazoo".

6. Serialowe córki Lauren Graham wreszcie się spotkały. Mae Whitman i Alexis Bledel, córki Lauren Graham z "Parenthood" i "Gilmore Girls", spotkały się podczas ATX TV Festival.

alexis-ma345

7. Nowy plakat "Masters of Sex". A na nim Twister.

MASTERS-OF-SEX-Season-3-Poster-1

REKLAMA