8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

CBS ogłasza daty jesiennych premier. Jon Bernthal w 2. sezonie "Daredevila". Jaden Smith w serialu Baza Luhrmanna. A oprócz tego "Z Archiwum X", "Power", "Orange Is the New Black", "Dziewczyny".

1. CBS ogłasza daty jesiennych premier. Jesień w CBS rozpocznie się od powrotu "The Big Bang Theory" w poniedziałek 21 września. Tego samego dnia wrócą "Skorpion" i "NCIS: LA", a także zadebiutuje "Life in Pieces". We wtorek 22 września będą miały miejsce premiery nowych sezonów "NCIS" i "NCIS: Nowy Orlean", a po nich wyemitowany zostanie pilot "Limitless". W piątek 25 września wracają "Hawaii Five-0" i "Blue Bloods". Na niedzielę 27 września zaplanowano emisję filmu będącego finałem "CSI". W środę 30 września możemy spodziewać się powrotu "Criminal Minds" oraz debiutu "Code Black". W niedzielę 4 października wracają "Madam Secretary", "Żona idealna" i "CSI: Cyber".

W poniedziałek 26 października o godz. 20:30, pomiędzy "The Big Bang Theory" i "Skorpionem", pokazany zostanie pilot "Supergirl". Tydzień później z poniedziałkowej ramówki już znikną komedie i "Supergirl" będzie emitowana w slocie o 20:00. W czwartek 5 listopada na swoje miejsce wróci "The Big Bang Theory", a po nim zaplanowany jest blok komediowy ("Life in Pieces", "Mom" i "Angel From Hell") oraz "Elementary".

2. Jon Bernthal w 2. sezonie "Daredevila". Jon Bernthal pojawi się w 2. sezonie "Daredevila" w roli Franka Castle'a - żołnierza, który przemienia się w mściciela zwanego Punisherem, po tym jak jego rodzina zostaje zabita, a policja okazuje się bezradna.

3. Jaden Smith w serialu Baza Luhrmanna. Jaden Smith pojawi się w "The Get Down" w roli grafficiarza Marcusa "Dizzee" Kiplinga.

4. "Power" z rekordową oglądalnością po powrocie. Powrót "Power" obejrzało 1,43 mln widzów w czasie pierwszej emisji w Starz i 3,62 mln w ciągu całego weekendu. To rekordowe wyniki dla Starz i dla tego serialu. Rok temu jego premierę widziało zaledwie 462 tys. osób.

5. Zdjęcia z planu "Z Archiwum X". Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z planu "Z Archiwum X". Wczoraj też kręcono tę oto scenę z Joelem McHale'em w roli konserwatywnego prezentera.

6. Ktoś opuści Litchfield w "Orange Is the New Black". Już za chwilkę powrót "Orange Is the New Black". TV Guide pisze, że któraś z więźniarek opuści Litchfield na początku sezonu i odejdzie do miejsca, które od dawna nazywała domem.

7. Lucy Liu w "Dziewczynach". Lucy Liu pojawi się w 5. sezonie "Dziewczyn". Zagra jakąś wersję samej siebie. Tutaj obejrzycie pierwsze zdjęcia z planu nowego sezonu.

8. Demi Lovato w "Od zmierzchu do świtu". Demi Lovato zagra gościnnie w "Od zmierzchu do świtu".

REKLAMA