7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Netflix wypuścił "Orange Is the New Black" 6 godzin przed czasem. "Downton Abbey" dostanie specjalną nagrodę BAFTA. Serial Davida Finchera o teledyskach z lat 80. ma przerwę w produkcji. A oprócz tego "Gra o tron", "Masters of Sex", "Heroes Reborn", "Outlander".

1. Netflix wypuścił "Orange Is the New Black" 6 godzin przed czasem. 3. sezon "Orange Is the New Black" pojawił się na Netfliksie o godz. 3. w nocy naszego czasu. Tym samym Netflix sprawił dużą niespodziankę swoim amerykańskim abonentom, którzy mogli zacząć oglądać nowy sezon jeszcze w czwartek. O wcześniejszą premierę zadbała ponoć Uzo Adubo, która chciała, żeby fani mieli co oglądać podczas czwartkowego OrangeConu w Nowym Jorku.

2. Przerwa w produkcji jednego z seriali Davida Finchera. Przyszłość "Video Synchronicity" - komedii o rynku teledysków z lat 80. - stoi pod znakiem zapytania. Nakręcono już cztery odcinki, ale teraz serial ma przerwę w produkcji. Poprawiane są scenariusze, nikt niczego oficjalnie nie komentuje.

3. "Downton Abbey" dostanie specjalną nagrodę BAFTA. "Downton Abbey" zostanie uhonorowany w tym roku specjalną nagrodą BAFTA.

4. Zachary Quinto i inni z dawnej obsady nie pojawią się w "Heroes Reborn". Tim Kring powiedział, że wszystkie powroty w "Heroes Reborn" już zapowiedziano - co oznacza, że Hayden Panettiere, Ali Larter, Adrian Pasdar, Milo Ventimiglia i Zachary Quinto nie pojawią się w serialu.

5. Zdjęcia z powrotu "Masters of Sex". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x01 - "Parliament of Owls", którym wróci "Masters of Sex".

6. Zdjęcia z finału sezonu "Gry o tron". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 5x10 - "Mother’s Mercy", tj. finału sezonu "Gry o tron".

7. Dominique Pinon w "Outlanderze". Dominique Pinon pojawi się w "Outlanderze" jako tajemniczy uzdrowiciel Master Raymond.

REKLAMA