8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Andrew Gower pojawi się w "Outlanderze". Kiefer Sutherland może wystąpić gościnnie w kontynuacji "24 godzin". Będzie można odwiedzić serialowe mieszkanie Seinfelda. A oprócz tego "Fear The Walking Dead", "Chicago Med", "Humans", "Orange Is the New Black".

1. Andrew Gower w "Outlanderze". Andrew Gower pojawi się w "Outlanderze" jako książę Karol Edward Stuart, jakobita, któremu marzy się tron.

2. Będzie można odwiedzić mieszkanie Seinfelda. Hulu pozyskało wszystkie sezony "Seinfelda" i z tej okazji odtworzone zostało dawne mieszkanie Jerry'ego. Będzie je można zwiedzać w Nowym Jorku pomiędzy 24 i 28 czerwca.

3. Kiefer Sutherland może wystąpić gościnnie w kontynuacji "24 godzin". Nie będzie więcej "24 godzin" z Kieferem Sutherlandem w roli głównej, ale aktor nie wyklucza, że pojawi się gościnnie w spin-offie, którego bohaterem będzie młodszy agent.

4. Plakaty promujące "Chicago Med". Tutaj jest jeszcze jeden.

ChicagoMed_16x9_KA 2_NewLogo.jpg

5. Zdjęcia z pilota "Fear The Walking Dead". Tutaj znajdziecie kilka nowych zdjęć z pierwszego odcinka "Fear The Walking Dead".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Humans". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 2. odcinka "Humans".

7. Mnóstwo zdjęć z 2. odcinka "The Astronaut Wives Club". Do obejrzenia tutaj.

8. Laverne Cox na okładce "Entertainment Weekly". "Orange Is the New Black" wreszcie wróciło, a na okładce "EW" można zobaczyć wspaniałą Laverne Cox.

jun192015-1368-lgbt

REKLAMA