8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Bates Motel" z dwoma kolejnymi sezonami, "The Returned" skasowane. "Gra o tron" z kolejnym rekordem wśród piratów. Martin Henderson w obsadzie "Chirurgów". A oprócz tego "Wirus", "Hawaii Five-0", "Fear The Walking Dead" i inne.

1. "Bates Motel" z dwoma kolejnymi sezonami, "The Returned" skasowane. Telewizja A&E zamówiła 4. i 5. sezon "Bates Motel", oba po 10 odcinków. Skasowano za to "The Returned", amerykańską wersję francuskiego serialu o osobach, które powróciły do życia.

2. Martin Henderson w obsadzie "Chirurgów". Martin Henderson dołączył do stałej obsady "Chirurgów". Aktor pojawi się po raz pierwszy w premierze 12. sezonu jako nowy chirurg.

3. Adria Arjona w "Emerald City". Adria Arjona dostała rolę Dorotki w "Emerald City", wariacji na temat "Czarnoksiężnika z Oz", którą przygotowuje NBC.

4. Chris Pratt pojawi się w "Hawaii Five-0"? Chris Pratt powiedział w rozmowie z "Entertainment Weekly", że tak bardzo podobało mu się kręcenie "Jurassic World" na Hawajach, iż chętnie wystąpiłby w "Hawaii Five-0". Niedługo potem przyszła propozycja od producenta serialu. Pratt może zagrać nowego członka Five-0, surfera, który został baronem narkotykowym albo inne postacie - możliwości są różne.

5. "Gra o tron" pobiła kolejne rekordy wśród piratów. TorrentFreak donosi, że tegoroczny finał "Gry o tron" pobrano 1,5 mln razy w ciągu zaledwie 10 godzin. Czyli mamy kolejny rekord.

6. Colman Domingo w "Fear The Walking Dead". Colman Domingo dostał rolę powracającą w "Fear The Walking Dead". Zagra Strand, inteligentnego i wyrafinowanego faceta z tajemniczą przeszłością.

7. Winona Ryder w serialu Netfliksa. Winona Ryder dostała rolę w nowym serialu Netfliksa, który miał nosić tytuł "Montauk", ale zostanie on zmieniony. Ma to być thriller z wątkami nadprzyrodzonymi, który będzie się oglądało jak "list miłosny do klasyków z lat 80.". Winona Ryder zagra matkę 2-letniego chłopca, który w tajemniczy sposób zaginął.

8. Plakaty promujące 2. sezon "The Strain".

strain01
strain02
srain03

REKLAMA