7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Showtime zamówił 3. sezon "Penny Dreadful". Starz zamówił "American Gods". BBC przedstawiło nowego gospodarza "Top Gear". A oprócz tego "Outlander", "Gra o tron", "American Crime".

1. Showtime zamówił 3. sezon "Penny Dreadful". 3. sezon "Penny Dreadful" będzie składał się z 9 odcinków, a zobaczymy go w 2016 roku.

2. Oto nowy gospodarz "Top Gear". BBC ogłosiło, że "Top Gear" będzie prowadził Chris Evans, który podpisał kontrakt na 3 lata.

3. Starz zamówił "American Gods". Starz zamówił serial oparty na "Amerykańskich bogach" Neila Gaimana. Scenarzystami i showrunnerami będą Bryan Fuller ("Hannibal") i Michael Green ("Kings"). Castingi już się rozpoczynają, do obsadzenia są przede wszystkim Cień i Pan Wednesday - dwójka mężczyzn, która rozpocznie podróż po Ameryce.

4. Kerry Washington w filmie "Confirmation". Na Twitterze HBO pojawiło się pierwsze zdjęcie.

5. Laurence Dobiesz w "Outlanderze". Laurence Dobiesz pojawi się w "Outlanderze" w roli Alexa Randalla, młodszego brata Jacka, który jest zupełnie innym człowiekiem - łagodnym, miłym i ciepłym.

6. "Gra o tron" z nowym rekordem oglądalności. Tegoroczny finał "Gry o tron" zobaczyło w HBO 8,1 mln Amerykanów, co jest nowym rekordem.

7. Regina King wróci w "American Crime". Regina King pojawi się w 2. sezonie "American Crime", w zupełnie innej roli niż ta z 1. sezonu.

REKLAMA