7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Aaron Paul na zdjęciu promującym "Breaking Bad"

Aaron Paul na zdjęciu promującym "Breaking Bad"

Aaron Paul z główną rolą w "The Way" platformy Hulu. Michael Ealy z główną rolą w 2. sezonie "Secrets and Lies". Ashton Kutcher i Danny Masterson w nowym serialu Netfliksa. A oprócz tego "American Gods", "Fear The Walking Dead", "Wirus", "Pretty Little Liars".

1. Aaron Paul z główną rolą w "The Way". Aaron Paul dostał główną rolę w "The Way", nowym serialu platformy Hulu. Zagra Eddiego Cleary'ego, faceta, który razem z rodziną uwikłany jest w działalność kontrowersyjnego ruchu religijnego. W roli jego żony zobaczymy Michelle Monaghan.

2. Michael Ealy z główną rolą w 2. sezonie "Secrets and Lies". Michael Ealy zagra główną rolę męską w 2. sezonie "Secrets and Lies". Wcieli się w Erica, faceta, którego nowo poślubiona żona została zamordowana. Śledztwo prowadzić będzie det. Cornell - postać grana przez Juliette Lewis jako jedyna powróci.

3. Ashton Kutcher i Danny Masterson w nowym serialu Netfliksa. Duet znany z "Różowych lat 70." dostał główne role w komedii "The Ranch" Netfliksa. Zagrają braci, którzy prowadzą rodzinny biznes z Colorado. Serial będzie typowym sitcomem, Netflix zamówił dwa sezony po 10 odcinków. Premiera w 2016 roku.

4. Shawn Hatosy w "Fear The Walking Dead". Shawn Hatosy dostał rolę powracającą w spin-offie "The Walking Dead". Zagra wojskowego, który ma dobre intencje.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Pretty Little Liars". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x05 - "She's No Angel".

6. "Wirus" wraca w lipcu w FOX-ie. 27 lipca o godz. 21:00 będziecie mogli zobaczyć w polskim FOX-ie dwa pierwsze odcinki 2. sezonu serialu "Wirus". Z kolei 1 lipca o godz. 21:00 w FOX Comedy startuje "Czarno to widzę" (czyli "Black-ish").

7. Pierwsze szkice koncepcyjne "American Gods". Bryan Fuller opublikował na Twitterze pierwsze szkice przedstawiające świat "American Gods". Autorem ilustracji jest Jim Carson.

gods01

gods02

REKLAMA