"Fargo" wraca we wrześniu. Mamy pierwszy teaser

Fot. FX

Fot. FX

Na pierwszym planie ptaszek stuka w pień drzewa, gdzieś w oddali słychać strzały, a wszystko to dzieje się w spokojnej, mroźnej scenerii. Zobaczcie pierwszy teaser 2. sezonu "Fargo".

FX sprawiło nam niespodziankę i w środku lata wypuściło pierwszą zapowiedź 2. sezonu "Fargo". Nie ma tu niestety żadnych spoilerów ani nowych scen - to typowy teaser FX, pięknie zrobiony, wprowadzający w klimat i niezdradzający nic a nic z fabuły.

Ale o 2. sezonie "Fargo" wiadomo już bardzo dużo. Nie będzie on kontynuacją 1. sezonu, dostaniemy nową historię, z nowymi bohaterami i nową "prawdziwą zbrodnią". Przy czym to wszystko będzie nowe, ale nie do końca. W 1. sezonie Lou Solverson napomknął kilka razy, że w 1979 roku w Sioux Falls miała miejsce krwawa rzeź, taka jak ta, w którą w czasach współczesnych wmieszana była jego córka, Molly. I to właśnie te wydarzenia zobaczymy w nowej serii "Fargo".

Głównego bohatera, młodego Solversona, zagra Patrick Wilson, w obsadzie znajdują się także Jeffrey Donovan, Kirsten Dunst, Nick Offerman, Jesse Plemons, Cristin Milioti oraz Bruce Campbell w roli Ronalda Reagana. Premiera 2. sezonu "Fargo" zaplanowana jest na wrzesień.