7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Gillian Anderson mówi, że pierwszy odcinek nowego sezonu "Z Archiwum X" będzie powolny, ale intensywny. Finn Wittrock dostał rolę w "American Horror Story". Giancarlo Esposito pojawi się w "The Get Down". A oprócz tego "Detektyw", "Gilmore Girls", "Colony".

1. Gillian Anderson o powrocie "Z Archiwum X". "Mam wrażenie, że minęło bardzo dużo czasu, odkąd ostatnio grałam Scully. Długo pracowałam nad tym, żeby o niej zapomnieć i złożyć ją do snu, dlatego teraz dłużej mi zajmuje jej obudzenie" - powiedziała Gillian Anderson o powrocie na plan "Z Archiwum X". Aktorka mówi, że na razie czytała tylko dwa pierwsze scenariusze z nowego sezonu i że to bardzo dziwne uczucie być z powrotem na tym planie, bo wszystko teraz do niej wraca i ma wrażenie deja vu. Poproszona o opisanie w paru słowach premiery nowego sezonu, powiedziała, że jest ona powolna, ale i intensywna. A przede wszystkim kładzie podwaliny pod cały sezon, co znaczy, że po prostu spełnia swoją rolę.

2. Finn Wittrock w "American Horror Story". Finn Wittrock dołączył do obsady "AHS: Hotel". Ryan Murphy zdradził na Twitterze, że w serialu zobaczymy trójkąt miłosny - Lady Gaga będzie wybierać pomiędzy Finnem i Mattem Bomerem.

3. Giancarlo Esposito w "The Get Down". Giancarlo Esposito pojawi się w "The Get Down" Netfliksa w roli pastora Ramona Cruza. Jego bohater będzie bratem postaci granej przez Jimmy'ego Smitsa.

4. "Detektyw" będzie emitowany w Polsce o 3. w nocy. HBO Polska będzie emitować nowe odcinki "Detektywa" o godz. 3:00 w nocy z niedzieli na poniedziałki. Po nim pokazywane będą komedie - "Gracze" i "Świat w opałach". Oprócz tego wszystkie seriale będą pokazywane w poniedziałki od 22:00.

5. Matt Smith w "The Crown" Netfliksa. Matt Smith, John Lithgow i Claire Foy dostali role w "The Crown" Netfliksa. Foy zagra młodą królową Elżbietę II, z kolei Smith wcieli się w księcia Filipa.

6. Którego z chłopaków Rory chciałaby Lauren Graham? Świat wciąż żyje spotkaniem po latach obsady "Gilmore Girls". Lauren Graham, zapytana o to, z którym z chłopaków Rory chciałaby się spotykać w prawdziwym życiu, odpowiedziała, że lubi brunetów, więc wybór może być tylko jeden: Milo Ventimiglia.

7. Plakat promujący "Colony" z Joshem Hollowayem.

colony_xxlg_FULL

REKLAMA