7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

Gillian Anderson mówi, że pierwszy odcinek nowego sezonu "Z Archiwum X" będzie powolny, ale intensywny. Finn Wittrock dostał rolę w "American Horror Story". Giancarlo Esposito pojawi się w "The Get Down". A oprócz tego "Detektyw", "Gilmore Girls", "Colony".

1. Gillian Anderson o powrocie "Z Archiwum X". "Mam wrażenie, że minęło bardzo dużo czasu, odkąd ostatnio grałam Scully. Długo pracowałam nad tym, żeby o niej zapomnieć i złożyć ją do snu, dlatego teraz dłużej mi zajmuje jej obudzenie" - powiedziała Gillian Anderson o powrocie na plan "Z Archiwum X". Aktorka mówi, że na razie czytała tylko dwa pierwsze scenariusze z nowego sezonu i że to bardzo dziwne uczucie być z powrotem na tym planie, bo wszystko teraz do niej wraca i ma wrażenie deja vu. Poproszona o opisanie w paru słowach premiery nowego sezonu, powiedziała, że jest ona powolna, ale i intensywna. A przede wszystkim kładzie podwaliny pod cały sezon, co znaczy, że po prostu spełnia swoją rolę.

2. Finn Wittrock w "American Horror Story". Finn Wittrock dołączył do obsady "AHS: Hotel". Ryan Murphy zdradził na Twitterze, że w serialu zobaczymy trójkąt miłosny - Lady Gaga będzie wybierać pomiędzy Finnem i Mattem Bomerem.

3. Giancarlo Esposito w "The Get Down". Giancarlo Esposito pojawi się w "The Get Down" Netfliksa w roli pastora Ramona Cruza. Jego bohater będzie bratem postaci granej przez Jimmy'ego Smitsa.

4. "Detektyw" będzie emitowany w Polsce o 3. w nocy. HBO Polska będzie emitować nowe odcinki "Detektywa" o godz. 3:00 w nocy z niedzieli na poniedziałki. Po nim pokazywane będą komedie - "Gracze" i "Świat w opałach". Oprócz tego wszystkie seriale będą pokazywane w poniedziałki od 22:00.

5. Matt Smith w "The Crown" Netfliksa. Matt Smith, John Lithgow i Claire Foy dostali role w "The Crown" Netfliksa. Foy zagra młodą królową Elżbietę II, z kolei Smith wcieli się w księcia Filipa.

6. Którego z chłopaków Rory chciałaby Lauren Graham? Świat wciąż żyje spotkaniem po latach obsady "Gilmore Girls". Lauren Graham, zapytana o to, z którym z chłopaków Rory chciałaby się spotykać w prawdziwym życiu, odpowiedziała, że lubi brunetów, więc wybór może być tylko jeden: Milo Ventimiglia.

7. Plakat promujący "Colony" z Joshem Hollowayem.

colony_xxlg_FULL

REKLAMA