5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Poznajcie dublerkę, która zastąpiła Lenę Headey w scenie z finału "Gry o tron". Maria Bamford z serialem w Netfliksie. Przyzwoity start "The Astronaut Wives Club", spadek "Mistresses". A oprócz tego "Dominion" i "Suits".

1. Poznajcie dublerkę, która zastąpiła Lenę Headey w scenie z finału "Gry o tron". O tę rolę starało się tysiąc kobiet, dostała ją 27-letnia Rebecca Van Cleave. To właśnie ona - aktorka z niewielkim doświadczeniem telewizyjnym i teatralnym, która wcześniej nie nakręciła żadnej nagiej sceny - przeszła się bez ubrania po Królewskiej Przystani. Scenę kręcono w Dubrowniku w październiku przez trzy dni, na ekranie widzieliśmy twarz Leny Headey i ciało Rebekki Van Cleave. Dublerka mówi, że spacer nago, kiedy dookoła było 500 statystów, stanowił niezwykłe doświadczenie, a kiedy oglądała potem gotową scenę w telewizji, czuła się nieco surrealistycznie.

dublerka34

2. Przyzwoity start "The Astronaut Wives Club". W ABC wystartowało "The Astronaut Wives Club", oglądalność pierwszego odcinka wyniosła 5,5 mln/1,1. "Mistresses" zaliczyło spadek po powrocie do poziomu 3,8 mln/0,9. Wciąż fatalnie wypada "Hannibal" (1,8 mln/0,5).

3. Maria Bamford z serialem w Netfliksie. Maria Bamford zagra główną rolę w serialu komediowym "Lady Dynamite", który oparty będzie na jej życiu. Producentami będą Mitch Hurwitz ("Arrested Development") i Pam Brady ("South Park").

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Suits". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x02 - "Compensation".

5. Plakat promujący 2. sezon "Dominion".

KDZWdAhrS8E_FULL

REKLAMA