Gorąca sesja dziewczyn z 2. sezonu "Detektywa"

Zdjęcia: "GQ"

Zdjęcia: "GQ"

Na wypadek gdybyście mieli wątpliwości - tak, w 2. sezonie "Detektywa" są godne następczynie Alexandry Daddario. Zobaczcie ich pieprzną sesję dla "GQ".

Pierwszy sezon "Detektywa" był sprzedawany za pomocą seksu i z tym nie będzie inaczej. Obok postaci twardej policjantki, którą gra Rachel McAdams, świat stworzony przez Nica Pizzolatto zasiedlają wygłodzone seksualnie dziewczyny, nie do końca szczęśliwe żony i oczywiście prostytutki.

Adria Arjona (brunetka) gra dziewczynę policjanta, w którego wciela się w Taylor Kitsch, z kolei Leven Rambin zobaczycie w roli siostry postaci Rachel McAdams, zarabiającej na życie rozbieraniem się przez kamerą internetową. W najnowszym "GQ" obie panie pozują do zdjęć i oczywiście wyglądają jak marzenie każdego faceta.

Jest też krótki wywiad z nimi - żadna z nich spoilerów nie zdradziła, ale za to zgodziły się zagrać w "F**ck, Marry, Kill" i odpowiedziały na pytanie, kogo z pierwszego sezonu "Detektywa" chciałyby poślubić, z kim się przespać, a kogo zabić. Leven Rambin szybko oznajmiła, że ona by się przespała z Alexandrą Daddario, a Adria Arjona od razu dodała, że ona też. Obie zgodziły się też, że do poślubienia nadaje się Matthew McConaughey, zaś zabić by chciały "tego złego".

td01

td02

td03

td04