7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" skasowany przez NBC, ale producenci szukają dla niego nowej stacji. NBC podaje daty jesiennych premier. A oprócz tego "Criminal Minds", "Smash", pilot Amazona z Christiną Ricci.

1. "Hannibal" skasowany po 3 sezonach. Nie będzie 4. sezonu "Hannibala", a przynajmniej nie w NBC. Serial został przez stację skasowany, ale 3. sezon zostanie wyemitowany do końca.

2. Czy są szanse na uratowanie "Hannibala"? Jak tylko ogłoszono, że "Hannibal" został skasowany, na Change.org pojawiła się fanowska petycja, która w tej chwili ma ponad 17 tys. podpisów. Tutaj możecie ją podpisać. Deadline tymczasem pisze, że producenci serialu już rozglądają się za kimś, kto mógłby serial przygarnąć. W tym przypadku najwięcej sensu miałby Amazon, na którym można oglądać poprzednie sezony "Hannibala" (na Netfliksie go nie ma).

3. NBC podaje daty jesiennych premier. Jesienny sezon w NBC ruszy we wtorek 15 września, kiedy to wystartuje program "Best Time Ever With Neil Patrick Harris". W poniedziałek 21 września wróci "The Voice" i ruszy nowy serial "Blindspot". W środę 23 września wracają "The Mysteries of Laura" i "Law and Order: SVU". Na czwartek 24 września zaplanowano dwie premiery - "Heroes Reborn" i "The Player", tego samego dnia wystartuje nowy sezon "The Blacklist". W środę 30 września wraca "Chicago P.D.", w piątek 9 października "Undateable", a we wtorek 13 października "Chicago Fire". W piątek 16 października premierę będzie miała komedia "People Are Talking", a dwa tygodnie później (30 października) wróci "Grimm". Jako ostatnie, we wtorek 10 listopada, premierę będzie miało "Chicago Med".

4. Nowy plakat "Heroes Reborn".

Heroes-Reborn-Official-Poster

5. Musical z serialu "Smash" będzie na Broadwayu. "Bombshell", musical o Marilyn Monroe, który tworzono w serialu "Smash", będzie wystawiany na Broadwayu.

6. Christina Ricci zagra Zeldę Fitzgerald w pilocie Amazona. Christina Ricci dostała rolę Zeldy Fitzgerald - żony F. Scotta Fitzgeralda - w pilocie "Z".

7. Aisha Tyler w "Criminal Minds". Aisha Tyler pojawi się w 11. sezonie "Criminal Minds" w roli psycholog Tary Lewis, która będzie najlepszą kandydatką do zastąpienia Kate Callahan.

REKLAMA