Wyciekły nowe szczegóły na temat "Z Archiwum X"

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

Ktoś nie upilnował bardzo ważnej kartki - i tak oto dowiedzieliśmy się o nowym sezonie "Z Archiwum X" więcej, niż wiedzieć powinniśmy. Wyciekł tytuł pierwszego odcinka i nie tylko.

W internetach rządzi dziś kartka z planu "Z Archiwum X", na której jest kilka nowych szczegółów dotyczących powrotu serialu. Pierwszy z nowych odcinków będzie nosił tytuł "My Struggle", a scenariusz do niego napisał Chris Carter. Odcinek nosi oficjalnie numer 10x01, co oznacza, że nie dostaniemy od FOX-a limitowanej serii w stylu "24: Jeszcze jeden dzień", a po prostu pełnoprawną kontynuację serialu.

Jest też na tej kartce parę szczegółów dotyczących obsady. Otóż w pierwszym z nowych odcinków "Z Archiwum X" pojawi się Annet Mahendru, którą znamy z "The Americans". Aktorka zagra postać o imieniu Sveta, którą zobaczymy w domu Muldera. Jest też tutaj aktor o nazwisku Sandy De Costa, który wcieli się w Obcego. Wśród bohaterów można też znaleźć uprowadzoną rodzinę.

Można więc przypuszczać, że klimat nie zmieni się nic a nic - dostaniemy stare dobre "Z Archiwum X", z kosmitami, z tym samym scenarzystą i trochę tylko starszymi Scully i Mulderem. Premiera, przypominamy, już 24 stycznia.

xfiles-karyk3

REKLAMA