6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Detektyw" ze wzrostem oglądalności. Bryan Fuller mówi, co byłoby dalej w "Hannibalu". A oprócz tego "The Walking Dead", "Ray Donovan", "The Strain".

1. "Detektyw" ze wzrostem oglądalności. 3,2 mln widzów obejrzało premierę 2. sezonu "Detektywa" w amerykańskim HBO. To spory wzrost w porównaniu z zeszłoroczną premierą (2,3 mln) i tylko lekki spadek w porównaniu z finałem 1. sezonu (3,5 mln). 2,2 mln osób zobaczyło pierwszy odcinek "Graczy", a 1,6 mln - "Świat w opałach".

2. Bryan Fuller mówi, co byłoby dalej w "Hannibalu". "Hannibala" właśnie skasowano, trwają poszukiwania stacji, która mogłaby go przygarnąć, a tymczasem Bryan Fuller zapewnia, że ma dobry pomysł na 4. sezon, prawdopodobnie najfajniejszy z dotychczasowych, i że chciałby pokazać relację Willa z Hannibalem w jeszcze głębszy sposób niż do tej pory.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Hannibala". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x06 - "Dolce".

4. Zdjęcia z powrotu "The Strain". Tutaj obejrzycie zdjęcia z premiery 2. sezonu "The Strain", a także nowe foty promocyjne obsady.

5. "Ray Donovan" i "Happyish" w Seriale+. Od 23 lipca będziecie mogli oglądać w Seriale+ 3. sezon "Raya Donovana", z kolei 1 lipca udostępnione zostanie "Happyish".

6. Plakaty promujące "The Walking Dead" na Comic-Conie.

twd02

twd01

REKLAMA