8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mr. Robot" z zamówieniem na 2. sezon. Daty jesiennych premier seriali CW. Emma Roberts w "American Horror Story: Hotel". A oprócz tego "Scream Queens", "Masters of Sex", "Gotham" i inne.

1. "Mr. Robot" z zamówieniem na 2. sezon. W dniu premiery serialu "Mr. Robot" USA Network zamówiło 2. sezon, nie wiedząc nawet, jaka będzie oglądalność pierwszego. Wszystko dlatego, że w ciągu miesiąca w internecie pilot obejrzało 2,6 mln osób, a do tego doszły pozytywne recenzje.

2. Daty jesiennych premier seriali CW. Jesień w CW rozpocznie się we wtorek 6 października, kiedy ruszą nowe sezony "The Flash" i "iZombie". W środę 7 października premierę będą mieć nowe sezony "Arrow" i "Supernatural", w czwartek 8 października "The Vampire Diaries" i "The Originals", a w piątek 9 października - "Reign". Jako ostatnie, w poniedziałek 19 października, startują "Crazy Ex-Girlfriend" i "Jane the Virgin"

3. Nie będzie 2. sezonu "The Lizzie Borden Chronicles". 8 odcinków i na tym koniec - Lifetime rezygnuje z kontynuowania serialu z Christiną Ricci w roli głównej.

4. Emma Roberts w "American Horror Story: Hotel". Ryan Murphy zdradził, że w nowym sezonie "American Horror Story" zobaczymy znów Emmę Roberts. Pojawi się w kilku odcinkach pod koniec sezonu.

5. James Frain złoczyńcą w "Gotham". James Frain dołączył do stałej obsady "Gotham". Będzie grał Theo Galavana, brata Tabithy Galavan, czyli Tigress. Theo jest przystojnym miliarderem i filantropem, który pojawił się w "Gotham" i miasto jest z tego powodu bardzo zadowolone. Ale on i jego siostra planują zniszczyć Gotham w ramach zemsty.

6. Charisma Carpenter w "Scream Queens". Charisma Carpenter pojawi się w "Scream Queens" w roli matki Ariany Grande. Serial będzie miał premierę 22 września. Ryan Murphy zdradził, że lepiej, abyśmy nie przywiązywali się do postaci, bo z całej obsady 1. sezon przeżyją tylko 4 osoby. W 2. sezonie te 4 osoby powrócą, pojawią się też nowe bohaterki i krwawa łaźnia zacznie się od nowa.

7. Sarah Silverman wróci w 3. sezonie "Masters of Sex". Sarah Silverman powróci jako Helen w "Masters of Sex" i tym razem będzie pojawiać się na ekranie częściej.

8. Plakat promujący 2. sezon "Dominion".

DOMINION-Season-2-Poster

REKLAMA