8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Daty jesiennych premier i powrotów seriali FOX-a. "Transparent" z zamówieniem na 3. sezon. "Aquarius" z 2. sezonem. Rooney Mara negocjuje rolę w amerykańskiej "Utopii". A oprócz tego "Scream", "Detektyw", "Narcos".

1. Daty jesiennych premier i powrotów seriali FOX-a. W tym roku jesień w FOX-ie rozpocznie się w niedzielę 20 września galą rozdania nagród Emmy. W poniedziałek 21 września wraca "Gotham" i startuje "Minority Report". We wtorek 22 września debiutuje "Scream Queens", a dzień później "Rosewood". 23 września wraca także "Empire". W niedzielę 27 września możecie liczyć na powrót komedii - "Bob's Burgers", "The Simpsons", "Brooklyn Nine-Nine", "Family Guy" i "The Last Man on Earth". We wtorek 29 sierpnia FOX pokaże dwie komediowe nowości - "Grandfathered" i "The Grinder". A jako ostatnie, w czwartek 1 października, powrócą "Bones" i "Sleepy Hollow".

2" Transparent" z 3. sezonem. Jeszcze nie było 2. sezonu "Transparent", a Amazon już zamówił kolejny. A do tego Jill Soloway, twórczyni "Transparent", podpisała kontrakt z Amazonem, który powinien zaowocować kolejnymi serialami.

3. "Aquarius" z zamówieniem na 2. sezon. NBC zamówiło 2. sezon "Aquariusa" z Davidem Duchovnym. Twórca serialu mówi, że ma pomysł na 6 sezonów.

4. "Narcos" z premierą w ostatni piątek sierpnia na Netfliksie. Netflix nie zapomniał o "Narcos" z Pedro Pascalem. Kręcony w Kolumbii serial o wojnie z narkotykami zadebiutuje 28 sierpnia.

narcos_still_h_15

5. Jason Katims tworzy serial dla HBO. HBO zamówiło pilot serialu Jasona Katimsa "Us", opowiadającego o zawikłanych współczesnych związkach.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Detektywa". Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z 2. odcinka 2. sezonu zatytułowanego "Night Finds You".

7. Rooney Mara negocjuje rolę w amerykańskiej "Utopii". Rooney Mara ma szansę pojawić się w remake'u "Utopii", który tworzy David Fincher.

8. Plakat promujący serialowy "Scream".

scream345

REKLAMA