6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Punisher głównym przeciwnikiem Daredevila w 2. sezonie. Gillian Anderson nosi perukę w "Z Archiwum X". Constance Zimmer mówi, że "UnReal" zrobi się jeszcze mocniejsze. A oprócz tego "Suits", "Fuller House" i kontuzjowany Jimmy Fallon.

1. Punisher głównym przeciwnikiem Daredevila w 2. sezonie. Nerdist donosi, że nowy showrunner "Daredevila", Marco Ramirez, mówi, iż 2. sezon to będzie "Daredevil vs. the Punisher". Innymi słowy grany przez Jona Bernthala czarny charakter będzie głównym przeciwnikiem Daredevila w 2. sezonie.

2. Gillian Anderson nosi perukę w "Z Archiwum X". Powrót "Z Archiwum X" nie wszystkich cieszy tak samo. Po tym jak wydało się, że Gillian Anderson nosi perukę, fani zaczęli pytać, co się stało. Odpowiedź jest banalnie prosta - aktorka w "Z Archiwum X" ma lekko rude włosy, a za chwilę będzie kręcić "The Fall", gdzie jest blondynką. Nie chciała ciągle farbować włosów, więc nosi perukę. "Trwa dialog na temat moich p***onych włosów. Doceniam entuzjazm, ale kurcze no!" - skomentowała sprawę sama zainteresowana.

3. Constance Zimmer mówi, że "UnReal" zrobi się jeszcze mocniejsze. W TVLine znajdziecie wywiad z Constance Zimmer, w którym aktorka mówi, że w kolejnych odcinkach "UnReal" zrobi się jeszcze brudniejsze i mroczniejsze.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Suits". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 3. odcinka 5. sezonu, zatytułowanego "No Refills".

5. Bob Saget, Lori Loughlin i Dave Coulier tylko w jednym odcinku "Fuller House". "Fuller House" ma być serialem o DJ i jej dzieciach, więc nie spodziewajcie się, że cały czas będzie na ekranie Danny Tanner i jego stara ekipa. Lori Loughlin zdradziła, że pojawią się oni gościnnie tylko w pierwszym odcinku. Możliwe, że John Stamos, który jest producentem serialu, zagra w dwóch pierwszych odcinkach. Ale na tym koniec, potem to będzie serial o młodszym pokoleniu.

6. Jimmy Fallon tweetuje jedną ręką. Jimmy Fallon doznał dość poważnej kontuzji ręki na planie "The Tonight Show", przez co program ostatnio trzeba było odwołać. Prezenter już doszedł do siebie i wypuścił serię tweetów, napisanych podobno jedną ręką.

REKLAMA