5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Jessica Lucas w "Gotham". "Wayward Pines" ma szansę na 2. sezon. Neil Gaiman napisze scenariusze kilku odcinków "American Gods". A oprócz tego "Mr. Robot" i "Chasing Life".

1. Jessica Lucas w "Gotham". Jessica Lucas dostała rolę Tabithy Galavan (czyli Tigress) w "Gotham". Tabitha i jej brat Theo (James Frain) pojawią się w mieście, aby dokonać zemsty. O ile on będzie wszystko kalkulował na chłodno, ona będzie zupełnie inna - seksowna, ostra i emocjonalna.

2. "Wayward Pines" ma szansę na 2. sezon. "Wayward Pines" wcale nie musi się skończyć po 1. sezonie. Deadline donosi, że jego oglądalność w FOX-ie rośnie, a na dodatek serial sporo zyskuje dzięki nagrywarkom. Jest szansa na 2. sezon.

3. Zdjęcia z powrotu "Chasing Life". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "A View from the Ledge", czyli premiery 2. sezonu "Chasing Life".

4. Kolejny odcinek "Mr. Robot" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z 3. odcinka "Mr. Robot", który nosi tytuł "eps.1.2_d3bug.mkv".

5. Neil Gaiman napisze scenariusze kilku odcinków "American Gods". Bryan Fuller zdradził, że już gotowe są dwa pierwsze scenariusze "American Gods". Potwierdził też, że część scenariuszy Neil Gaiman napisze osobiście.

REKLAMA