5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Showtime

Fot. Showtime

Zdjęcia do nowego "Twin Peaks" ruszają jesienią, Kyle MacLachlan czytał już scenariusze. Jessica Capshaw z "Chirurgów" podpisała kontrakt na 3 lata. A oprócz tego "Hannibal", "Rectify", "Playing House".

1. Zdjęcia do nowego "Twin Peaks" ruszają jesienią. Kyle MacLachlan powiedział w rozmowie z serwisem Deadline, że zdjęcia do nowego "Twin Peaks" powinny ruszyć we wrześniu albo październiku. Aktor czytał już kilka scenariuszy i choć nie może zdradzić żadnych spoilerów, zapewnia, że będzie to rewelacyjny powrót.

2. Jessica Capshaw z "Chirurgów" podpisała kontrakt na 3 lata. Możemy się spodziewać, że "Chirurdzy" jeszcze jakiś czas zostaną na antenie ABC. Jessica Capshaw właśnie podpisała kontrakt na 3 lata - do maja 2018.

3. Jodie Foster była proszona o wyreżyserowanie odcinka "Hannibala". Bryan Fuller zdradził, że prosił Jodie Foster o wyreżyserowanie odcinka "Hannibala", ale niestety na prośbie się skończyło.

4. Zdjęcia z 6 nowych odcinków "Rectify". Do obejrzenia tutaj.

5. Kenny Loggins pojawi się w "Playing House". Kenny Loggins zagra gościnnie w finale 2. sezonu "Playing House". Obie panie, które grają główne role, zrobiły sobie z tej okazji taką oto fotkę.

playyng4

REKLAMA