6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Powstanie 3. sezon "Bitten". NBC promuje "Heroes Reborn" animowanymi plakatami. Joel McHale naprawdę cieszy się z występu w "Z Archiwum X". A oprócz tego "You're the Worst", "Fear the Walking Dead" i nie tylko.

1. Powstanie 3. sezon "Bitten". Variety donosi, że SyFy zamówiło 3. sezon serialu o wilkołakach "Bitten". Sezon będzie składał się z 10 odcinków, a zobaczymy go w 2016 roku.

2. Donald Trump i jego tupecik wylecieli z NBC. Lubujący się ostatnio w kontrowersyjnych wypowiedziach bogacz Donald Trump, który był gospodarzem "Celebrity Apprentice", został zwolniony przez NBC. Przyczyną jest oświadczenie Trumpa, że meksykańscy imigranci to przestępcy, dilerzy narkotyków i gwałciciele.

3. Joel McHale naprawdę się cieszy z występu w "Z Archiwum X". Joel McHale zdradził, że był w prawdziwym szoku, kiedy jego agent zadzwonił powiedzieć o możliwości występu w "Z Archiwum X". Aktor mówi, że jest prawdziwym fanem serialu i że widział każdy odcinek.

4. Mageina Tovah w "You're the Worst". Mageina Tovah pojawi się w "You're the Worst" w roli nowej dziewczyny Paula. Serial prawdopodobnie wróci jesienią.

5. Nowe zdjęcia promujące "Fear the Walking Dead". Więcej znajdziecie w galerii tutaj.

ftwd45

6. Animowane plakaty "Heroes Reborn".

Sacrifice what you must.

Posted by Heroes on Monday, June 29, 2015

Embrace who you are.

Posted by Heroes on Monday, June 29, 2015

REKLAMA